1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Organize sanayi bölgelerine kendi sağlık birimlerini kurmaları için izin

Konusu 'OSGB' forumundadır ve Orkun Dalyan tarafından 29 Eylül 2014 başlatılmıştır.

 1. Orkun Dalyan İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  118515
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Enerji Sektörü
  Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı izni ile kurulan Organize Sanayi Bölgeleri (OSB) bünyesinde "Ayakta Teşhis ve Tedavi Yapılan Özel Sağlık Kuruluşları Hakkında Yönetmeliği" 9 uncu ve 35 inci maddesi uyarınca sağlık kuruluşu açılabilmesine ilişkin onay Bakan Müeezinoğlu tarafından imzalandı.

  Buna göre,
  Bünyesinde kamu veya özel sektöre ait sağlık kuruluşu bulunmayan OSB'ler bünyesinde yeni OSB tıp merkezi veya OSB polikliniği kurulmasına izin verilecek. Aynı şekilde tıp mekezi ve polikliniklerde çalışanlara gerekli tahlil ve tetkikleri yaptırabilecekler.
  medigazete