1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Orman işlerinde özellikle odun üretiminde yapılmış bir risk analizi örneği var mı?

Konusu 'Risk Değerlendirmeleri ve Yönetimi' forumundadır ve muhammetdemir_61 tarafından 23 Kasım 2013 başlatılmıştır.

 1. muhammetdemir_61 İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  35538
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Orman işlerinde yapılmış bir risk analizi örneği var mı? Orman işçilerine iş güvenliği eğitimi veren arkadaşlar varsa benimle iletişim kurabilirler mi rica etsem ;)
 2. baki tutkun İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  57203
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  MUHAMMER BEY BEN ORMAN MÜHENDİSİ OLARAK BİR FİRMADA ÇALIŞIYORUM GEÇENKİ İSG UZMALIĞI SINAVINI KAZANDIM VE İŞ YERİM BANA İSG UZMANI OLARAK ÇALIŞMAMI ÖNERDİ ÖZELLİKLE İŞÇİ İLE AĞAÇLANDIRMA YAPILACAK OLAN ALANLARDAKİ İSG ANALİZLERİNİN ÖRNEKLERİ VARSA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.
 3. sinemus İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  29782
  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Firma / Kurum:
  kaplan iş güvenliği
  muhammet merhaba ben eğitim verdim. risk analizlerini de yaptım. ama dökümanları çoğaltamıyorum. benimkiler yeni yasa girmeden önce yapılmış olan şeylerdi. FSC kapsamında... yardımlık bişey olursa yardım edebilirim.
 4. baki tutkun İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  57203
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  sinem hanım dökümanları sanal ortama aktarabilme durumunuz varsa çok sevinirim çünkü bir ağaçlandırma firmasında çalışmaya başlayacağım ve nasıl bir yol izleyeceğimi bilmiyorum risk değ. analizleri vb nasıl olacak yardımcı olursanız sevinirim.ama FSC kapdsamındaki bilgiler isg formatına uygulanacağını sanmıyorum.şimdiden teşekkürler.
 5. muhammetdemir_61 İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  35538
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Ben şu anda eğitimlere devam ediyorum orman işçilerine iş güvenliği eğitimi veriyorum ama ormanda ağaç kesim işçilerine eğitimi kesim üzerine hazırladım yardımı olursa mailine gönderebilirim.
  --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 28 Şubat 2014 ---
  sinem dökümanlarını mail olarak gönderebiliyormusun. Eğitimlerde yardımcı olabilecek döküman araştırıyorum hala.
 6. sinemus İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  29782
  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Firma / Kurum:
  kaplan iş güvenliği
  dökümanlar dosyalarda çoğaltamıyorum.:(