1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
  2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
    Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

SON DAKİKA!!! Osgb’lerin işi ticareti döktüğünü biliyorlardı…

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 20 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

1. Rıdvan Aksoy İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    O ayrıntılara girmeye gerek duymadım.ben 40-50 bin lira kazandırıyor diyen arkadaşa cevap verdim ve kazın ayağının öyle olmadığını ima ettim.yoksa fizibilite reporu mu bekliyorsunuz.ayrıca iki işlem yapmadan taş patlasa 5000 demek te süper bir maliyet hesabı :)
  2. oğuzhan Torun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Hesap yapmadığımı nerden biliyorsun çocuk Kaldı ki senden ayrıntıya git bizi aydınlat diyende olmadı . Kendi kendine trip yapıp şekil yapıyorsun bunalımda mısın nesin anlamadım ki
  3. oğuzhan Torun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ayrıca yorumunu doğru bulduğum için altına yazdım. Yüksek karlar çıkaran Arkadaşı eleştirdim. Herkes seni tokatlıyor sanırım beni de onlardan biri sandın. Önce anla sonra konuş
  4. Rıdvan Aksoy İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    yanlış anlamışım özür dilerim.anladım seni.bu kadar kızgın olma diyeceğim ama bazen öyle yazıyorlar ki (benim gibi)kızmamak elde değil :) hoşçakal.
  5. Filiz Akygt İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Peki arkadaslar ocak 2017 de biliyorsunuz c sınıfı uzman tehlikeli sınıf da çalışamayacak. Tek başına yani , a sınıfı ya da b sınıfı olup da onunla beraber kişi sayısına göre çalışmak durumu hariç. Bunun ertelenebileceğini düşünüyorum yine. Çünkü sayı yeterli olmayabilir. Sayıyı da geçtim , b sınıfı uzman ile çalışmak isverenlerimize fazla yük gelebilir. Ki " en önemlisi " biliyorsunuz işverene yük olmamak lazım