1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Osgb dışa görevlendirme hk.

Konusu 'OSGB' forumundadır ve seldasale tarafından 21 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. seldasale İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhaba,
    İSG KATİP'ten dışa görevlendirme yaparken bazı firmalarımızın SGK sicil numarasını sistem tanımıyor, Bakanlıkla görüştüm ya NACE kodu tebliğde yoktur dediler, yada SGK da işveren olarak tanımlı olan kişi güncel değildir dediler, Fakat NACE kodunun tebliğde karşılığı var ve işveren temsilcisi SGK ile ilgili bildirilmiş kişidir. E bildirge sisteminde herseyi değiştirebiliyor, fakat İSG KATİP' te firma adına giriş yapamıyor, yani e devlet şifresiyle giriş yapınca herhangi bir ekran çıkmıyor, biz bu sorunu nasıl çözebiliriz, böyle bir sorunla karşılaşan varsa yardımlarınızı bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.
  2. cankaban İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bendede 1 firmada sistem hata kodu 1 kişi tanımlı değil veya yetkisi yok yazıyor. oysa kendi ellerimle yazdım dilekçeyi ve onaylattım. isg katip çok güzel bir uygulama, keşke yapan tasarımcılarıda okadar becerikli olsalardı, sistem hatadan geçilmiyor. C sınıfları tehlikeli sınıfı kaydettiremiyor gördüğüm kadarıyla kolay kolay.
  3. seldasale İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Alt yapı kurulmadan sistem açılmış adeta, bakanlık da dahil kimse net bilgi veremiyor, siz nereye ne dilekçesi verdiniz peki
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 21 Mart 2013 ---
    Alt yapı kurulmadan sistem açılmış adeta, bakanlık da dahil kimse net bilgi veremiyor, siz nereye ne dilekçesi verdiniz peki
  4. cankaban İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    firmanın bağlı bulunduğu sgk müdürlüğünde e-bildirge birimine, yöneticilerden birini firma yetkilisi tanımlanması yönünde dilekçe verdim. Yarın halledebilirsiniz işlemlerinizi dediler 1 ay oldu..
  5. seldasale İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Nedense şaşırmadım bütün gün SGK ve çsgb yi aradım bi arpa boyu yol alamadım, sonumuz hayır olsun ne diyelim
  6. cankaban İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    daha komiğini söyleyeyim 170 mi ne varya çsgb nin destek hattı, tehlikeli sınıfa sadece b sınıfları bakabiliyor c ler bakamaz diyor. denemek isteyen arayıp sorabilirler.

gerekçe şu: bize birşey söylenmedi.
  7. seldasale İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    6331 sen de haberleri yoktur, onu da biz çıkardık çünkü
  8. cankaban İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    onlara söylenseydi iyiydide söylenmemiş henüz.

az önce yazdığımı abartılı bulan arayıp kendi kulağıyla duyabilir.