1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Osgb de kismi calisma

Konusu 'Kariyer Bilgi ve İpuçları' forumundadır ve Hüseyin Güler tarafından 14 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. Hüseyin Güler İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    97127
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    A sinifi isg uzmaniyim. Egitim sektorunde calisiyorum. Bir osgb ile anlasip Sadece Haftada 1 gün calismak istiyorum. Önerir misiniz? Osgb ile gorusmede nelere dikkat etmeliyim. Ücret ne istemeliyim?
  2. alçıbay01 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Başarancam İnş.San.Tic.Ltd.Şti.
    Hiç bulaşma derim. Bir gün için o kadar riske değmez. Zaten çokta ücret vermezler işin gücün iyiyse devam et işine bak. Osgb ye bulaşma... bir dost
  3. Serkan Sü İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Gemi İnşa A.Ş.
    hapse girmemek için o bir güne kaç firma kilitledilerse oralarda kaza olmamasına, sana bagladıkları fırmalarda patronların 16 saat egıtım vermene ızın vermelerıne, rısk analaızlrıne ımza atmalarını, belırttıgın eksıklıklerı duzeltmelerını, onaylı defterlerıne ımza attırmalarını, senın orada olmadıgın 26 gunde yapılacak çalışmalarda senı bağlayacak riskli çalışmalar olmamasına dua etmeye dikkat et
  4. yaşarsalur İSGforum Üyesi

otur oturduğun yerde 3 kuruş kazanacam diye osgb senden para kazansın diye uğraşma 1 günde en fazla 100 tl kazanırsın bilemedin 150 tl eee risk üzerine almaya değer mi 150 tl kazanmak içinde en az 4-5 firma vereceklerdir bulaşma derim senbilirsin ama.
  5. Hüseyin Güler İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    97127
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Valla aç açikta degilim. Günde 100-150 tl ile is yapacak kadar aptal da degilim!