1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Osgb de staj yapıyorum, sorularım var.

Konusu 'Staj Rehberi ve İmkanları' forumundadır ve İhsan Onur Şener tarafından 14 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

 1. İhsan Onur Şener İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Herkese merhaba. Ben okulum için staj yapıyorum. Stajımı OSGB de yapmaktayım. Ancak staj dosyama ne yazsam bilemedim. Bir çok işletmeye risk analizi hazırladım, acil durum eylem planını yaptım. Bunları staj dosyama nasıl yazsam daha iyi olur ? Yardımlarınızı bekliyorum.

  Sonuçta tek bir işletme ile ilgilenmedim. Bir çok işletme ile uğraştım. Diğer arkadaşlarım sabit bir yerde stajlarını yaptılar.

  Stajım 20 iş günüdür.
 2. olcay şengül İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  staj dosyasını paylaşırmısın mahsuru yoksa