1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Osgb de tam süreli sözleşme ile çalişma

Konusu 'OSGB' forumundadır ve Fatih AKDAĞ_ tarafından 17 Kasım 2012 başlatılmıştır.

1. aberikol İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhabalar şuanda bir osgb'de çalışıyorum yeni başladım ama herhangi bir dış atama yapılmadı yani sürem hiç bir işletmede kullanılmıyor ve bi süre daha böyle gidecek gibi sadece yapılmış risk analizlerinin dökümantasyonlarını yazıyorum 3 yıllık sürem yinede başlamış oluyor mu?
  2. yaşarsalur İSGforum Üyesi

atamanı yaptır ne olursa olsun illa ki iş güvenliği uzmanısın diye firmaları gezmene gerek yok risk analizine imza atıyosan buda yeterli kanımca
  3. aberikol İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Atama yaptıramıyorum şuan için çünkü bütün elimizdeki işletmeler eski uzmanların üzerinde yeni anlaşma olunca atamam yapılacak ki zaten şuan için imzada atmıyorum birlikte gezip hazırlıyoruz imzalarını eski çalışan uzman atıyor :)
  4. Deniz Ural İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    uzman olmadan öyle bir iş bulayım da çalışayım diye çok kasmıştım kendimi, şans işte... :)
  5. Ozgur UCUNCU İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    48183
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar 3 yıldır özel bir firmada çalışıyorum. 1 yıldırda C sınıfı belgem var. Aynı firmada sözleşme yapıcam. Benim deneyimimi belge tarihimden itibaren yapma şansım var mı sizce. Sgk aynı firmada yatmaya devam ediyor. Çalıştığımı ispat edebilirim.
  6. Keşan İSG İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    Erhan Engin
    Merhabalar,
    Benim şahsi şirketim var ve enerji sistem projelendirmesi ve alım satımı yapıyorum. Sipariş üzerine çalışıyorum. OSGB kurmayı düşünüyorum fakat kendi şirketimin de kapanmasını istemiyorum. Mümkün müdür?
    Bu sitenin herhangi bir değerlendirmesi yok
  7. Naz Olgaç İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    74354
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    sevgili arkadaşlar bir sorum olacak osgbde 180 saat olan sözleşmeyi onayladık ancak bize sorulmadan 37yi de sisteme eklemek istediler biz kabul etmeyince iptal edelim dediler ama ben kendi katip sayfamda sadece onayla butonu görüyorum, osgb katibinde de iptal diye bir şey yok çözümü nedir bilen var mı?
  8. Ebru Kılıç İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Nazlı Hanım
    adamlarda nasıl bir zihniyet var !!
    hiç güvenilir bulmadım
    iş zaten riskli birde güvenilir olmayan osgb lerle iyice karmaşık hale çevirmemek lazım
    yanlışlıkla mı doldurmuşlar 37 saat !!
  9. Naz Olgaç İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    74354
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    çok da bilinçli ve kötü niyetli diyemem çünkü biz hayır deyince iptal edelim deyip özür dilediler de iptali bulamamıştık ama çözdük sanırım önce onaylayıp sonra iptal edilecek mecburen.
  10. Can Eroğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    15432
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Güner Osgb
    merhaba arkadaşlar bur osgb de calsmaktaydm isi braktm ama firma hala yerleri benden ckmyr tek taraflı iptal edeblrmym sözlesmemi katip üzerinden yoksa karsi tarafın onaylaması mi gerekiyor
  11. Abdullah Gökçen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    Gökçen OSGB
    Kendiniz sistem üzerinden sözleşme iptali yaparsanız tanımlı tüm sözleşmeler otomatik düşer.
  12. Can Eroğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    15432
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Güner Osgb
    Çok teşekkür ederim abdullah bey ilginiz için iyi çalışmalar...
  13. semih goksu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    48373
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    birden fazla osgb ile yarı zamanlı sözleşme yapmakta bir sıkıntı oluyormu acaba 60 saat bir osgb 60 saat bir osgb gibi ?