1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Osgb 'den iş güvenliği uzmanı hizmeti

Konusu 'OSGB' forumundadır ve İş Güvenliği Uzmanı tarafından 7 Ocak 2013 başlatılmıştır.

1. İş Güvenliği Uzmanı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    200 kişinin çalıştığı ve tehlikeli grupta yer alan bir işletme için Ortak Sağlık Birimleri İş Güvenliği Uzmanı hizmeti için ne kadar ücret istemektedirler?

Bilgi verirseniz memnun olurum.
  2. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    Değişiyor ve açıkçası tutturabilene...
  3. İş Güvenliği Uzmanı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Tugba hanım,

Taban fiyat yaklaşık kaç liradır?
  4. İş Güvenliği Uzmanı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bu konu bana acil lazım

Yardımlarınızı bekliyorum
  5. Erdem Baskın Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    OSGB
    KİŞİ SAYISINDAN ZİYADE ÇALIŞMA SAATİNE GÖRE VE AZ TEHLİKELİ ÇOK TEHLİKELİ SINIFINA GÖRE SABİT BİR FİYAT BELİRLEYİP ÇARPIM HESABI YAPILARAK HESAPLIYOR BAZI FİRMALAR
  6. Arkdaaşlar bende osgb çalısıyorum yeni başladım.7-8 tanesinden fiyat aldıum.ortalama söyleyeyim saat başına fiyatlar:az tehlikeli 55tl saat
    tehlikeli:75 tl/çok tehlikeli:110 tl.İşyeri hekimi 120-160 arası fiyat istediler sizde bu fiyatların altına yada üstüne çıkmayın.Piyasa aşağı yukarı böyle.
  7. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    Tuncay beyin bahsettiği fiyatlar ortalama fiyatlardır.Ne varki çok komik ücretleri de duydum
  8. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İzmir Büyükşehir Belediyesi

istanbulda C sınıfı uzmanlar için saatine 15,00 tl veriyorlar
  9. İş Güvenliği Uzmanı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Teşekkür ederim.
  10. medakademi az tehlke yer için saati 32 lira alıyor.Acınası bir durum.İşveren osgb ye muhtaç ama bunlar işvereni koruyan cinsten osgb.Kanun ne diyor iş güv.uzmanı için her ay 5000tl.baska söze gerek yok...Bunun gibi osgb ler cok gitmez 3 kuruşa isg uzmanını ataşe atmaya değmez..
  11. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    katılıyorum...
  12. Erdem Baskın Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    OSGB
    insanlar bugün ne kazanırsam kar diye düşündüğü için bu haldeyiz.
    kimse yapılan işin emeğin karşılığı acaba ne eder diye düşünmüyor.
    nasıl olsa maaşı belli onu veriyor kalanı 1 lira da olsa 1000 lira da olsa kardır :(
  13. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    bir risk değerlnedirmesi hazırlaması o kadar zaman ve emek alıyorki uzman görüşünüz ve yönteminizde o kadar önemli iken..düşünün yönetmelikte en az az tehlikeli işyerinde risk değerlendirmesini 6 yılda bir yeniliyeceksin diyor,diğer yenileme şartlarının dışında ben niye başımı belaya sokacam niye düşük fiyata yapacam,hal risk değerlendirmesinde böyle iken uzmanlık resmi ataması yapmanın o kadar beleşe gelmemesi gerektiğini düşünüyorum, ki en az işveren vekili kadar orumlu tutulyorsunuz kanunen(6331)
  14. Murat CAYMAZ İSGforum Üyesi

Arkadaşlar bu gün isg egitimi ve osgm olan bir firmanın yetkilisi ile herşeyden habersiz gibi, ayak üstü biraz sohbet ettim. isg mesleginin ne kadar ayaga düştügünü gördüm. ACI AMA GERÇEKLER;
    1- Şuanda OSGM'lerde asgari ücretle çalışan İSG UZMANLARI !!!!!! var.
    2- Risk analizi için 75 TL fiyat veren İSG UZMANLARI!!!!! var.
    3- Acil eylem planları için 50 TL fiyat veren İSGE UZMANLARI !!!!! var.

Bu cevapları bire bir fiyat tekliflerinde gördüm arkadaslar, hal böyle olunca aklıma bi kaç soru takıldı;
    1- Sahte İSG UZMANLARI mı türemeye başladı ?
    2- İmza attığınız kağıtların ne anlama geldigini bilmiyor musunuz?
    3- Bu fiyatları neye göre veriyorsunuz?
    4- İşverenler acaba bu işlerin bu kadar basit ve ucuz olduğunu mu sanıyorlar?
    5- İşverenler UCUZ ETİN YAHNİSİNİN OLMAYACAĞINI bilmiyorlar mı?