1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Osgb fiyat kirmasi

Konusu 'OSGB' forumundadır ve Seyhan Aktepe tarafından 12 Mart 2013 başlatılmıştır.

1. Ergül Çatalbaş Bölüm Yöneticisi

• Bölüm Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    47072
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İzmir Büyükşehir Belediyesi
    diğerlerini batırmak için kendilerini batırıyorlar
  2. Mine Soysal İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    126004
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    AYDIN ELİT OSGB
    Batacaklar fakat işi düzgün ve değerinde yapmaya çalışanlar için uzun ve sancılı bir süreç olacak. Çünkü işveren ne hizmet alacağını bilmediğinden en ucuzunu alayımın peşinde .işin iç yüzünü anlayana kadar bizler gibi düşünenler epey sıkıntı çekeceğiz kendileri ile birlikte bizi de batırmazlar inşallah..
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 14 Mart 2013 ---
    katılıyorum örneklerini görüyorum.
  3. Mine Soysal İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    126004
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    AYDIN ELİT OSGB
    Bir OSGB açıyoruz hekim arkadaşımla .Söz verdik birbirimize dik durmaya kararlıyız sonuna kadar ..Batsak bile mesleki haysiyetimizi koruyacağız.İyi olan kazansın...
  4. Turgay Ekici İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    ya anlamıyorum yaptıkları işin öneminin farkında değiller anlaşılan, sadece iş yapmış olmak için çalışıyolar anladığım kadarıyla...
  5. İbrahim Şenol İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    risk analizi acil eylem planı ve eğitimler için 200 TL paket fiyat veren osgblerde var :)
  6. Gülnaz Tercan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    düşünemedim bile
  7. Deniz Ural İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bugün bir fabrikaya risk analizi için ön teftiş olarak gittim, isg nin İ sinin bile girmediği bir yer ancak yapılan iş sebebiyle büyük bir tehlike yok ama yine de vasat bir yer...derken evrak inceleme noktasında öğrendim ki meğer adamların uzmanı varmış daha öncesinde, yaptıklarına dair hiçbir kayıt yok sadece işe yeni başlayan personel olduğunda ayda bir kere gelip iş başı eğitimi verip, tutanak tutup faturayı kişi başı 40 tl den kesip gitmiş arkadaş...

sözleşme yapmadan bu tip kaçak göçek işlerle bugüne kadar yürüten böyle uzmanlar da var malesef...