1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Osgb - görevlendirme aşamasında hata

Konusu 'OSGB' forumundadır ve Aykut Erol tarafından 28 Kasım 2013 başlatılmıştır.

 1. Aykut Erol İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  23625
  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Firma / Kurum:
  V.Ships
  Merhaba,

  Bir OSGB'de Part-time olarak çalışmaya başlayacaktım fakat ilgili OSGB, ISG-Katip uzerinden benim için görevlendirme yapamadığını bildiriyor.

  Tüm bilgilerim, sertifika numaram vs. çıkıyor fakat görevlendirme yapmak isteyince hata veriyor.

  Bu durum birkaç gündür üstüste denendiği halde herhangi bir gelişme olmadı. ÇSB iletişim Mrk. 170'i de aradım kimsenin bir bilgisi yok.

  Böyle bir durum yaşayıp bunu çözüme kavuşturabilen var mı?

  Teşekkürler,
  Ayku Erol
  C Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı - 23625