1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Osgb içi oda şartları

Konusu 'OSGB' forumundadır ve Çağlayan Kutlular tarafından 23 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Çağlayan Kutlular İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhabalar, benim bir sorum olacaktı. Yeni kurulum aşamasında olan osgb miz için bir iş merkezinde yer bulduk. Odalar tam nizami metrekareleri tutuyor. Fakat kafama takılan kısmı, arşiv.
    Şartnamede arşiv için uygun büyüklükte diyor. Bu uygun büyüklük ne kadar, kime göre neye göre uygun. Bizim tuttuğumuz yerde 5 - 5,5 m2 arası bir balkon var. Burayı pvc ile komple kapatırsak arşiv odası olarak kabul görür mü? Balkonu kapatmak geçerli olur mu?

Konuya hakimiyeti olanlardan yardım rica ediyorum. Teşekkür ederim.
  2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    evet…bu hususta buna benzer durumlarla karşılaşmıştım..sıkıntı olacağını zannetmiyorum..
  3. Alper Akpunar Eğitim Grubu Lideri

• Eğitim Grubu
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    16217
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Gündoğdu Mobilya (Sümela)
    bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum. En öok takıntı olan noktalar uzman odası ve acil müdahale odası doktaor odası. Bunlar uygun ve konut olarak geçmiyorsa orası sıkıntı olmaz..
  4. Çağlayan Kutlular İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Erkan bey karşılaştığınız benzer durumlar nasıldı? Paylaşabilir misiniz?
  5. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    aynı senin dediğin gibi olan uygulamalar gördüm..rahat ol ver ayarı gitsin..ne osgbler gördüm osgb demeye bin şahit lazım,ne osgbler gördüm karakterli ve kişilikli çalışılacak yerler her acıdan..