1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Osgb iş görüşmesi - neler istemeliyiz? neler istememeliyiz ?

Konusu 'Mesleki Tecrübe ve Deneyimler' forumundadır ve Orçun Kapçak tarafından 20 Şubat 2014 başlatılmıştır.

 1. Orçun Kapçak İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Firma / Kurum:
  Bekkiler Balıkesir
  C Sınıfı Uzman için; OSGB ile iş görüşmesi sırasında, Neler Talep edilmelidir ? Maaş Konusu Dakika üzerinden mi yoksa Net maaş olarak mı olmalıdır ? Bizi çalıştıracakları Tehlike sınıflarında taleplerimiz neler olmalıdır ?
 2. Nurdan Dahi İstanbul Temsilcisi

  • Forum Yöneticisi
  • Etkinlik Grubu
  İl Temsilciliği:
  İstanbul
  Sertifika Numarası:
  45334
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  TEZ MEDİKAL
  Kısmi süreli çalışmak istiyorsanız, saat ücreti üzerinden anlaşın, tam zamanlı hizmet verecekseniz maaş konuşun. Yol parası + yemek parasını konuşabilirsiniz. Tehlike sınıfı konuşunda da size sorarlar sanırım, nerelerde çalışabilirsiniz diye. İsteğiniz doğrultusunda tehlikeli ve az tehlikeli sınıflara atama yapabilirler.
 3. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  OSGB den istenecek

  1.Binek Araç
  2.Telefon
  3.Projeektör sana ait olacak,
  4.500 tl lik fotopraf makinesi,
  5.64 gb flas bellek,
  6.baret,gözlük,mont,yelek,eldiven,iş ayakkabısı ..1. sınıf olacak(saha çalışmaların için)
  7.Diz üstü bilgisayarı,
  8.osgb içinde masa ve kütüphane,
  9.en önemlisi ne yaptığını bilen disiplinli ve işten anlayan OSGB iste Allah'tan.
  10.sana verecekleri firmalara sistemimi oturtana kadar en az 3 ay sıksık gideceğinide belirt.ve OSGB ye meydan oku.OSGB ler sırtınızdan emeğinizden çok para kazanıyorlar.

  Kolay gelsin...
 4. HALİL DOĞAN İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Ağzına sağlık Erkan bey. Bunları yapabilirsek zaten sorunlar da çözülür sistem de düzelir. Ama Türkiye şartlarında ekmek aslanın midesindeyken çoğu uzman gıkını bile çıkaramıyor ne yazıkki :( Sonra osgb ağzının suyu aka aka yok paraya uzmanın tepesine biniyor.
 5. Mehmet Mete İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
  500 tl lik fotoğraf makinesi aşağısı kurtarmaz mı :) herkes telefonuyla çekiyor birde erkan bey
 6. oğuzhan Torun İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Sürelerden girme konuya, zaten c sınıfları için sürenin hiç bir önemi yok artık o eskidendi.:) Net maaş iste, ancak sana tam olarak şu fiyatı iste diyemem. Görüşmeye gideceğin osgb'ye göre değişir örneğin osgb'nin çalıştığı firmalar büyükse piyasanın biraz daha üstüne çıkabilirsin ancak merdiven altı imalathanelere bakan firmaları çok ise istediğin fiyatı zaten kabul etmezler. Şuan 1200 tl çalışan uzmanda biliyorum 4500 tl çalışan uzmanda biliyorum ( İkisi de c sınıfı :) ) Neyse parayı falan boşver de ilk bir sene işi kapmaya çalış ve çok dikkatli ol, işini düzgün yap. İşi kapınca da istediğini vermezseler al bilgiyi vur tokadı