1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Osgb isg profesyoneli sözleşmesi ve sorumlu müdür şerh örneği olan var mı?

Konusu 'Formlar' forumundadır ve SEDAAA tarafından 19 Kasım 2013 başlatılmıştır.

 1. SEDAAA İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Arkadaşlar yardım edebilirseniz benimde bir sorum var.

  osgb kurulumu için gerekli belgelerde işyerihekim ve uzmanı sözleşme örnekleri ve Sorumlu müdürünün kabul şerhli görevlendirme yazısı örneği elinizde var mı acaba ???
 2. ümit yatıcı İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  seda hanım osgb kurulumu için siz evrakları hazırlamışsınızdır örnek alabilirmiyiz.
  osgb kurulumu için gerekli belgelerde işyerihekim ve uzmanı sözleşme örnekleri ve Sorumlu müdürünün kabul şerhli görevlendirme yazısı örneği elinizde var mı acaba ???
 3. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Tarih:
  Konu: Kabul şerhli görevlendirme yazısı

  ÇALİŞMA VE SOSYAL GÜVENLIK BAKANLİĞİ IŞ SAĞLİĞİ VE GüVENLİĞİ GENEL MüDüRLüĞüNE

  ……….. mah. Yavuz Selim Bulvarı No:191/2 ……….. 'da şube olarak hizmet verecek olan ………….. Ortak Sağlık Güvenlik Birimi- ……..Mim.Müh.İnş.Sağ.Hiz.Nak. ve Gıda San.Dış Ticitd.Ştrnde sorumlu müdür olarak ……………………..vekil tayin edilmiştir.

  …………….Ortak Sağlık Güvenlik Birimi
  ……………..Mim.Müh.İnş.Sağ.Hiz.Nak. ve Gıda San.Dış Tic.Ltd.Şti
  resmi firma kaşe imza
  ………. mah. Yavuz Selim Bulvarı No:191/2 Trabzon 'da şube olarak hizmet verecek olan ………. …….Ortak Sağlık Güvenlik Birimi- ……...Mim.Müh.İnş.Sağ.Hiz.Nak. ve Gıda San.Dış Ticıtd.ştrnde sorumlu müdürlüğü kabul ediyorum.

  işyeri Hekimi/iş güvenliği uzmanı
  kaşe imza​