1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Osgb ler ve yan faaliyetler

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve cavi erol tarafından 4 Ocak 2015 başlatılmıştır.

 1. cavi erol İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  102828
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Arkadaşlar bir OSGB ek olarak aynı firma adı altında bir başka faaliyette daha göstere bilir mi. Örnek olarak turizm gibi
 2. M.Emin CELİK İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Osgb kurarken belirlenmiş Bölümlerin haricinde olmak Şartı ile olabilir. Yani iş güvenliği Odasında olmaz ama başka bi odanı varsa olur.
 3. Emine Günbatar İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  18410
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  OSGB ek olarak aynı firma adı altında başka faaliyette bulunamaz.
 4. M.Emin CELİK İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Osgb firmanın bir kısmı dır. Şirketin ismi x iş sağlığı iş güvenliği çevre danışmanlığı inşaat sanayi ticaret ise bu firma İsg haricinde çevre danışmanlığı inşaat sanayi ticaret ile ilgilenebilir. Şirket merkezinde Osgb kurduktan sonda Osgb yerinin haricinde bir yerde başka faliyette bulunabilir. Ancak Osgb olarak onaylanmış odalarda bu faliyetlerde bulunamaz.
 5. cavi erol İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  102828
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  bilgi için teşekkür ederim