1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Osgb lerin tmgd danışmanlığı yapması

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve Hasan ÇELİK tarafından 30 Kasım 2015 başlatılmıştır.

 1. Hasan ÇELİK İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  0000
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Merhaba Arkadaşlar

  OSGB bünyesinde TMGD ile ilgili danışmanlık yapabiliyor muyuz ? Firma unvanında danışmanlık geçiyor. Bununla ilgili bilgisi olan arkadaşlar cevap verirse sevinirim.

  Kolay gelsin , İyi çalışmalar
 2. Erdem Baskın Forum Yöneticisi

  • Forum Yöneticisi
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  OSGB
  turizm, petrol, tekstil, tarım, eğitim, danışmanlık vs bir sürü unvan ibaresi var, lakin şirket ana sözleşmesinde kurulum esnasında mevcut unvanınınız açıklamasında ne yazdığı önemli,
  haricinde osgb ler sadece şu işi yapar diye bir ibare var mı şuan hatırlayamadım