1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Osgb mi? bireysel mi?

Konusu 'OSGB' forumundadır ve Serkan Yanmış tarafından 14 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    İyisini bulursanız ilk başlangıç olarak OSGB yeni başlayanlara tecrübe kazandırmak için iyidir. Tecrübe kazanınca kesinlikle bireysel çalışıp kendi yağınızda kavrulun yada kendi suyunuzda haşlanın.
  2. arkadaşlar bugun bir tane osgb ile görüştüm aylık ücret olarak 1750 tl yol parası 155 tl yemek parası olarak fiş veriyorlar 250 tl ne dersiniz şartlar nasıl sizce?
  3. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    OGSB standartları için fena sayılmaz. Paraya ve işe ihtiyacınız varsa bir başlangıç, yapın derim. Ne kadar tecrübe o kadar yüksek ücret.
  4. açelya yeldan İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    soru 1: yanımıza ih alıp size hizmet vermeye geldik mi dicez ortak sözleşme yapıp ikimize toplam şukadar ödeme yapıcaksınız mı dicez

soru 2: uzmanlık değilde sadece risk analizi değerlendirmesi gibi şeyleri yaparsak firmalarla sözleşme yapmamıza gerek yok değildi mi? eğer sözleşme yapılmıyorsa sigortamız nasıl olucak??

benim eğitim aldığım yerde iş güvenliği danışmanlığı yapılıyor.. ne yapıyorsunuz diye sorduğumda sadece risk değerlendirmesi yapıyoruz dediler bizde bu şekilde kendimizi tanıtabilirmiyiz bir işyeri kurmadan
  5. skutyu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhaba ,

Yeni bir OSGB açmayı planlıyoruz. İş yeri hekimine ihtiyacımız var ilgilenen arkadaşlar iletişim kurabilirler mi skutyu@hotmail.com
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 19 Haziran 2016 ---
    Merhaba Istanbul da kuracagımız OSGB için iş yeri Hekim arayışımız vardır ilgilenen arkadaşlar skutyu@hotmail.com adresinden iletişime geçebilirler mi?
  6. Funda-3426 İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    22386
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Fatuaralandırma işlemini nereden yapacaksınız ?

Ayrıca her işlem isg katip sözleşmeli olmak zorunda diye biliyorum..