1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Osgb nevi değişikliği hk.

Konusu 'OSGB' forumundadır ve Ersin Topçu tarafından 27 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

 1. Ersin Topçu İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Merhaba Arkadaşlar ,

  OSGB mizde nevi değişlikliği yapacağız. Bunun için yetki belgesi ücreti ödememiz gerekiyor mu ? Bu işlemi daha önce yapan ve duyan arkadaşlardan bilgi rica ediyorum.

  Not: Alo 170 hattından bilgi almak istedik ama hala cevaplanmadı .

  Kazasız günler dilerim...
 2. bencaglayan İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Uzman-Bilirkişi-Eğitmen
  Yapmayı düşündüğünüz Nevi değişikliği nedir?
 3. Ersin Topçu İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Limited şirketten Anonim şirkete geçiş
 4. bencaglayan İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Uzman-Bilirkişi-Eğitmen
  Ana sözleşme değişiklikleri kanaatimce belge ücretini tekraren ödemenizi gerektirebilir. Çünkü, .... ltd şti adına alınan lisans ..... a.ş. adına geçerli olamayacağını tahmin ediyorum. Mali açıdan sıkıntı yok. vergi no aynı kalıyor. Ama CSGB nezdinde kayıt ltd gözüktüğünde alınırken a.ş. neden alınmasın hele hele yer değişikliğinde alındığı dikkate alındığında...