1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Osgb sahibinin edepsizliği

Konusu 'Öneriler ve Şikayetler' forumundadır ve Murat Uğur100 tarafından 8 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. Murat Uğur100 İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    41360
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest
    Arkadaşlar twitterde Abay CA diye OSGB sahibi bir adam sürekli İSGGM Genel Müdür Kasım Özer'e serbest doktorların çalışmaması, bu işi sadece OSGB lerin yapması yönünde telkinde bulunuyor. Kasım Özer'de adama tam olumlu cevap vermesede adam yerine koyup cevaplandırıyor.
    Gelin, kasım özer'i twitter'inize ekleyin ve bu adamın kötü niyetine cevap verin. Şu adamı boğalımda defolup gitsin kasım özerin başındam.
  2. sayın murat uğura katılıyorum konuşma tarzı uygunsuz
    ve '10bin yatırdık yetki aldık' şeklinde bir tweeti neredeyse 10 kez güncellemiş sanki
    Sayın müdür cevap vermek zorunda
  3. Sait Aktaş Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    41670
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Firma / Kurum:
    :::::::::
    Kasım bey den de İGU için ne zaman güzel bir haber alırsam, kendisini sonuna kadar destekleyeceğim.
  4. isgcevmuh İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    10 bin tl verip yetki alan osgb kapansın kampanyası lazım asıl parayla osgb aç bireysel a ile anlaş aracı tefeci para sı alan ....
  5. Kürşat Olcay Kilim İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    37748
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
  6. Murat Uğur100 İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    41360
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest
    Arkadaşlar, Kasım ÖZER, Twitterde güzel cevaplar vermiş:

"Arkadaşlar hiç bir zaman genelleme böyle konularda doğru sonuca götürmez. İyi çalışan ferdi olarak ta iyidir osgb dede."

"serbest çalışmaya bir engel olmadığı gibi mevzuatta da yolunu açtık. Endişelenmeyin"

Teşekkürler Kasım ÖZER :)

Endişemiz gitmiştir.
  7. bim İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Kamu
    orada arkadaş isg hizmetlerini sadece osgb'lerin vermesi gerektiğini, uzman ve hekimlerin bireysel çalışmamaları gerektiğini anlatmaya çalışıyor. herkese işi, aşı bu yasa ile osgb'ler versinmiş, sanki kanun osgb'lere çıkarılmış. son derece sakat bir düşünce.
  8. muhendis1970 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Allah nasip etmesin bana OSGB ye başvurup iş için.hiç işim olmaz.serbess çalışın arkadaşlar size tavsiyem.OSGB ler kapansın diyelim biz de .madem serbest çalışma olmasın diyecek kadar hadlerini aşıyorlar.bizde OSGB ye hayır demesini bilmeliyiz.
  9. Okan Şahin İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    91544
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Arkadaşlara katılıyorum, osgb lere hiç yanaşmamak lazım...ben a sınıfı arak osgb lerle görüşmüyorum bile iş yeri hekimi arkadaşlarla bireysel Çalışma yapıyoruz ve çok daha kaliteli hizmet veriyoruz
    Bu konuda sayın genel müdüre twit veya maillerle bireysel çalışmanın önünün açılması yönünde taleplerde bulunmalıyız...
    Bana göre bir uzman devlet hastanelerinden destek alarak bireysel çalışma yapabilmelidir...tabi farklı fikir ve uygulamalarda bulunabilir...
    Bu konuda genel müdüre ilk twiti yazıcam , meslektaşlardan ricam bu konudaki taleplerimizi artıralım..
    1200 osgb var ama 100.000 uzman var, talep edersek düzenleme yapılabilir. ..
  10. Okan Şahin İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    91544
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Bu konuda genel müdüre bireysel çalışma konusunda twitleri gönderdim melektaşlarda bu taleplerini bildirsinler lütfen
  11. Okan Şahin İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    91544
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    10.000 nide al git...
    Diyelim o zaman ..he he...