1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Osgb sorumlu müdürlük taahhütnamesi örneği talep ediyorum

Konusu 'OSGB' forumundadır ve pinarigu01 tarafından 13 Kasım 2014 başlatılmıştır.

 1. pinarigu01 İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  33386
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  OSGB kurulum aşamasında sorumlu müdürlük taahhütnamesi örneği arıyorum. Yardımcı olabilir bir örnek paylaşırsanız sevinirim.
 2. Ersin Bozkurt Forum Yöneticisi

  • Forum Yöneticisi
  Sertifika Numarası:
  43934
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Makina mühendisi
 3. pinarigu01 İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  33386
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  teşekkür ederim ersin bey. bu yazıya ulaştım. fakat işveren mesul müdürlük yapacaksa sorumlu müdürlük taahhütnamesi isteniyor. bu müdür görevini kim seçiyor ? kim görevlendiriyor. Kendi kendine görevlendirme yapma durumu olamaz galiba bu konuda belirsizlik mevcuttur.