1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Osgb sorumlu müdürlük ve evrak işleri hakkında

Konusu 'OSGB' forumundadır ve gülşah çamurlu tarafından 11 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. Mustafa Yıldırım Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Nevşehir
    Sertifika Numarası:
    69893
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    150 firma var 150 firmacık var arkadaşlar. 3-5 kişinin çalıştığı 150 firmayla daha fazla çalışanı olan 150 firmanın farklı olabileceğini gözardı etmemek lazım...
  2. Mehmet Ata Tuncer İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    126698
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    EPY
    personel girişi için benim aldığım belgeler şunlar:

giriş takip formu
    Sgk giriş bildirgesi
    ikametgah
    sabıka kaydı
    iş sözleşmesi
    sağlık raporu - 50 yaş üstü varsa (+) tetkikler var.
    görevlendirme belgesi
    mesleki eğitim belgesi
    iş güvenliği talimatları (yaptığı işe göre hazırlanmış talimatlar)

benim çalıştığım yerde kişi başı ortalama 60 sayfa özlük dosyası oluşmaktadır.
    C sınıfı iş güvenliği uzmanıyım. inşaat şantiyesinde tam zamanlı çalışmaktayım. sormak istedikleriniz varsa yanıtlayabilirim (=
  3. Serkan Sü İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Gemi İnşa A.Ş.
  4. Serkan Sü İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Gemi İnşa A.Ş.
    ornek klasor ısg dosyası klasorunde. ancak bende osgb sorumlu mudurlugu yaptım. detay ve taıldıgınız yerler ıcın cekınmeden arayın. tersanede a sınıfı zumanlık ve suanda bır ınsaat grubunda a sınıfı uzmanlık yapmaktayım. 0 532 551 67 85

Ekli Dosyalar:

5. gülşah çamurlu İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    yolladığınız dökümanlar için çok tşk ederim.mehmet bey tam zamanlı camışmak gibi değil bunları yapmam mümkün değil:(
  6. Serkan Sü İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Gemi İnşa A.Ş.
    Bunları yapmayacak fırmadan sahıbınden lk dan personelden ısteyecek ve kontrol edeceksınız. Ancak iş güvenliğinin olmazsa olmazı 4 saat ve katları seklınde 1- İsguvenlıgı egıtımleri 2-Risk Değerlendirmesi, imzlaı sorumlu takıp ve termınlı 3- Mesleki eğitimler (kontrolu sızde) 4- İşe giriş ve periyodik sağlık muayeneleri ( hekimde ancak kontrol sizde) 5 Noter Onaylı defter 6-Sayı 50 uzeri ise İSG Kurulu 7 Ortam ölçümleri periyodik ekipman kontrolleri 8 KKD risk analizi ve zimmet tutanağı 9 Yapı işi ise sağlık güvenlik planı 10 Acil durum eylem planı ( bunun ıcın yeteri kadar ılk yardım eğitimi almış kişi, yangın egıtımı almıs kişi). daha da avr ancak bunlar olmazsa olmazlar. ve elbettekı haftalık aylık yada kanunı suruler sonucu saha gozlem raporları eksıklık tespıtı ve ısvere teblıgı
  7. oğuzhan Torun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Serkan beyin hazırlamış olduğu evrak sırasına göre değilde önem derecesine göre bir sıralama yapıp her ay bütün firmalara tatbik edebilirsin. Mesela 50 firmaya ağustos ayından acil durum hazırlayacaksın ve yıllık eğitim planında belirten eğitimi vereceksin öneri defterini dolduracaksın sonraki ay başka bir iş yapacaksın . Tek şansın bu yoksa çok karıştırır stres yaparsın. Planlı gitmen lazım.
  8. hakan aktaş İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    53700
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    çaba osgb
    bence sizinki sağlam firmaları almış deniz kardeşim ama her halukarda gülşah hanımın patron cidden çok kazanıyor :D
  9. Meysun Ersoy İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    124549
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    osgb ile hizmet alan işyeri arasındaki sözleşmede, osgb yetkilisi imza bölümü var; osgb sorumlu müdür mü imzalıyor? osgb yetkilisini firma yetkilisi olarak anlıyorum?
    alo 170i aradım ve sordum; 'osgb sorumlu müdür isg katip sözleşmelerini imzalayabilir' yanıtımı aldım
  10. Ali Ünal İSGforum Üyesi

SN. hilal48 hangi ifadelerden rahatsız edici buldunuz. Açıklarsanız memnun oluruz