1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Osgb teklifi

Konusu 'Mesleki Tecrübe ve Deneyimler' forumundadır ve arzu erdem tarafından 5 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. merhaba arkadaşlar , ben Ankara'da ikamet ediyorum ve İstanbul daki bir osgb den iş teklifi geldi.ocak ayına kadar 1.500 tl ocakta 3.000 tl maaş vereceklerini vaat ediyorlar.sizce bunun için şehir değiştirmeli miyim? görüşleriniz için şimdiden teşekkürler :)
  2. Orkun Dalyan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    118515
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Enerji Sektörü
    ocak ayı belki anlaşılabilir fakat neden 2 katı bir fiyat ? düşünmek lazım
  3. Ali İhsan Dönmez Hatay Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Hatay
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    İstanbul şartlarını bence gözden geçir.
  4. sahibi tanıdık.belki bana kıyak geçiyordur:) fakat olması gereken miktarda 3 bin civarı değil mi? hiç bilmiyorum pisayası.
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 5 Eylül 2013 ---
    beni korkutan tarafı da orası.sizce değer mi?
  5. Ali İhsan Dönmez Hatay Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Hatay
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Arzu Hanım asgari ücretle çalışmak isteyen bir sürü C sınıfı uzman var malasaf piyasada.
    --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 5 Eylül 2013 ---
    Eğer gitmeye karar verirseniz en az bir yıllık sözleşme yapın. Kendinizi sağlama alın yarın ucuz çalıştıracak birini bulduğunda sizi kapının önüne koymasın.
  6. dikkate alacağım uyarınızı.teşekkürler.
  7. Fatih Yavuz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    38627
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    Medikal
    Bence gitmeyin.. istanbulda 1500 tl ücret, askeri ücretin bile altında olan bir rakamdır. 3000 rakamını direk işe başlar başlamaz isteyin. en az 1 yıl sözleşme yapın derim. kıyak falanda beklemeyin derim. kıyak lafına da oldum olası sinir olurum.. :) Ankara, bu işi yapabilmeniz için gayet müsait bir şehir. 2000-2500 tl ye ankarada çalışmayı tercih ederim doğrusu.. karar sizin tabiki saygı duyarım.. ( ben genel merkezi istanbul/ maslak olan alman menşei li bir firmada çalışıyorum. istanbulda çalışıp sizin dediğiniz paraların üstünde maaş alan çok arkadaşım var. hiçbiride aldığı paranın yettiğini söylemedi. onların yalancısıyım :) Üstelik istanbulda yatayda aynı pozisyonda olduğum arkadaşlarım benden daha yüksek maaş alıyorlar. eee orası istanbul şartlar ağır...)
  8. Murat Aktürk İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    en fazla 3 ay sıkıntı çekersiniz
    ben olsam giderdim
  9. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Bir yıllık sözleşme yapılırsa. paraya ihtiyacınız varsa. Ortam değiştirmek sizin için cazipse bence gidin. Bir deneyim olur. Belki İstanbul size başka olanaklarda sunar.
  10. A.Sait Külekçi İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    46434
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Ben gitmem :)
    Sen git kendine firma bul. daha çok kazanırsın. Saatine 20 tl yaz
  11. Erdem Baskın Forum Yöneticisi

• Forum Yöneticisi
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    OSGB
    bireysel yap fazlasını kazanırsın
    illaki osgb dersen piyasaya göre 3000 lira gayet güzel bir fiyat istanbul piyasasını öğrenir, çevreni ve bilgini geliştirirsin

dediğin rakamları veren yada alaz uzman ben henüz görmedim çünkü kendimde buna dahil :)
  12. genel görüş gitmem , tecrübe ve cevre kazanmam yönünde.hepinize teşekkür ediyorum artı ve eksilerini daha gerçekçi bana gösterdiğiniz için.yarın gidiyorum :)
  13. yaşarsalur İSGforum Üyesi

içinden geleni yap kimseyi dinleme nasıl mutluysan onu yap
  14. Yusuf C. İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    neden ocak ayında dırek maasın 2 katı benım aklım orda kaldı
  15. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    İlk 3 aylık dönemi sanırım deneme dönemi olarak düşünmüşler..
  16. Yusuf C. İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    deneme süreside olsa hiç bir özel sektör yüzde yüz zam yapmaz özel sektörlerin zam sistemi bellidir 6 ayda bir en fazla 150 zam yaparlar yada yılda bir gercekten 3000 tl yapcaksalar arkadas hıc durmasın gıtsın derım
  17. Tuncay Aydın Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Antalya
    Sertifika Numarası:
    38443
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    KAMU-05070785451
    slm arkadaşlar.bana bugün bir OSGB den teklif geldi.görüşmeye gideceğim ancak ben Teknik öğretmenim.çalışma şansım var mı?Ayrıca kamuda çalışabilirmişim ,Kamu kurumlarında mecburi 2016 ya ertelendi ama Kamu kurumları EK-5 BELGESİYLE çalıştıra biliyormuş.bilgisi olan varsa beni de bilgilendirirse sevinirim.
  18. Fatih Yavuz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    38627
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    Medikal
    ocakta ertelenen 6 aylık süre doluyor. işler açılacak.. :) o yüzden 3000tl veriyordur:)
  19. Yusuf C. İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    benım kafamıda karıstıran o zaten neden yuzde yuz zam ben daha hıc bır özel sektorde görmedım %10 'un üzerinde zam :D:D
  20. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Bu pek billdiğin özel sektör olarak düşünme.. bu tek kişilik şirket... bu tür uygulamalara şahit oldum.