1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Osgb tv (canlı yayında soru çözümleri) sınava hazırlık çalışmaları ücretsiz

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Halim ASA tarafından 30 Nisan 2014 başlatılmıştır.

 1. Halim ASA İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
  Değerli İSG Çalışanları
  28.04.2014 günü 5. İş Güvenliği Uzmanlığı sınava hazırlık çalışmalarımız OSGB TV de başladı ve her akşam canlı olarak 19.00-22.00 saatleri arasında yapılacaktır. OSGB TV olarak 1. yaş günümüzü kutladık. Bundan sonra sınava hazırlık çalışmalarımızı sınav öncesi değil sürekli olarak yıl içerisine yayacağız. Eğitimlerimiz yalnız sınava gireceklere değil İSG Çalışanları, insan kaynakları sorumluları ve ilgi duyan herkese açık olacaktır.
  Eğitimlerimizden, 01. 06. 2014 tarihinden sonra OSGB TV üyesi olanlar yararlanacaklardır. Üyeler canlı eğitimlere katılabilecekleri gibi arşivden tüm eğitim ve dokümanlara da ulaşabileceklerdir.
  Yapılan etkinliklerin ve eğitim programlarının duyurulması büyük önem arz ediyor, Facebook: http://facebook.com/osgbmed ve twitter: http://twitter.com/osgbmed hesaplarımızı takip etmenizi ve duyuru olarak geçtiğimiz tüm etkinliklerimizi bu takipte retweet ile duyurularımızı iletmeye yardımcı olmanızı bekliyoruz.
  Halen bir üyeliğiniz yoksa ücretsiz olarak www.osgbtv.com a üye olmanızı bekliyoruz. 01 Haziran 2014 den itibaren yıllık üyelik aidatımız 60 TL./Yıl olacaktır. Çalışmalarımıza katkılarınızı bekliyoruz.

  Not: Sınava hazırlık çalışmalarımız sebebiyle hafta içi her akşam düzenlemekte olduğumuz canlı etkinliklerimizewww.osgbtv.com/yayincanli.php adresinden ulaşabilir yorum bileşenimiz sayesinde sorularınızı gönderebilir yada twitter üzerinden @osgbtv kullanıcısına twitlerinizi (sorularınızı) gönderebilirsiniz.
  Mesut Toraman
  OSGBMED
  Genel Müdürü
 2. gökhan nalcı İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  mrblar, ücretsiz üyelik nasıl olunuyor?
 3. Halim ASA İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
  Merhabalar canlı yayınları izlemeniz için üye olmanıza gerek yok gökhan bey, www.osgbtv.com a girip canlı yayın linkine tıkladığınızda canlı yayın saatlerinde etkinliklere katılabilirsiniz. Arşiv kayıtlarını izlemek için üyelik almanız gerekli bu ise ücretli olarak sunulmaktadır.

  Canlı yayın tarihlerine de yine www.osgbtv.com adresinde Canlı yayın linkine tıkladığınızda açılan alt bağlantıda Yayın tarihleri linkinden görebilirsiniz

  Not canlı yayınlarımız (hafta içi hergün 19:00 22:00 saatleri arasında gerçekleşmekte ve canlı yayında sorularınızı twitter (@halimasa) ve yorum olarak gönderebilmektesiniz
 4. gökhan nalcı İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  teşekkür ederim. yalnız yukarda aynen şu şekilde yazıyor bunun anlamı nedir peki rica etsem acıklayabilir misiniz:
  Halen bir üyeliğiniz yoksa ücretsiz olarak www.osgbtv.com a üye olmanızı bekliyoruz. 01 Haziran 2014 den itibaren yıllık üyelik aidatımız 60 TL./Yıl olacaktır. Çalışmalarımıza katkılarınızı bekliyoruz.