1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Osgb ve oteller

Konusu 'OSGB' forumundadır ve çiğdem kanat tarafından 26 Kasım 2012 başlatılmıştır.

 1. çiğdem kanat İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  osgb ve otellerin teması nasıldır ve nasıl olmalıdır? oteller neden osgb ile çalışmalı? işverene bu nasıl açıklanabilir?
  bana bu konu da yardımcı olur musunuz?
 2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  1-otellerde 50 kişi üzeri çalışan olmakla beraber,müşterilerinin kaliteli bir hizmettende mahrum etmemek lazım geliyor..
  2-müşteriler çalışan gibi düşünülmeli aksiyon halde ve canlı organizma olarak görülmeli
  3-herhan havuz,deniz vb. ciddi riskler taşımaktadırlar
  4-yangın riski ve buna bağlı tahliye ekiplerinin,acil toplanma alanlarının olması grekemektedir.
  5-OSGB işyeri sağlık ve güvenlik çalışmalarını komleks şekilde yapar,bir yandan sağlık bir yandan güvenlik çalışmalları bağlantılı devam eder..
  6-ısınma,elektrik,jeneretör,basınçlı kaplar..müşteriler OHSA ve kalite belgesi olmayan yerleri tercih etmezler..
  7-200-1000 kişi olan otellerde işyeri hekimi ve iş güvenliği uzmanı çalıştırmazlarsa ilerde doğacak maddi manevi zararı tançzim etmeye güçleri yetmez,çünkü ölünce elin ecnebi turiztleri topyekün ölecek..devamı gelecek..:)
 3. çiğdem kanat İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  TEŞEKKÜRLER... :)