1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Osgb ve sorumlu müdürler için ihtar ceza puanları tablosu

Konusu 'OSGB' forumundadır ve Çağdaş Aydın tarafından 25 Eylül 2013 başlatılmıştır.

 1. Çağdaş Aydın İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
 2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  arkadaş bıktım senin linklerini silmekten..bilgi paylaş yav.. link manya ettin bizi.Burda link kaynak altına atılır en fazla..
 3. Çağdaş Aydın İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  kusura bakma abicim napayım içinde bilgi olan okuduğum linki atıyorum. bende yazıyı yazmak isterdim fazla zamanım olmadıgı için linki atıyorum. ama dikkat ederim bundan sonra bilgiyi paylaşırım biraz ondan sonra linki atarım.