1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Osgb'de çalışanların verdiği eğitimler

Konusu 'OSGB' forumundadır ve Serkan Kala tarafından 13 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. Serkan Kala İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    10956
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Ortak Sağlık Güvenlik Birimi/ İş Güvenliği Uzmanı
    Merhaba arkadaşlar danışmanlık hizmeti verdiğimiz firmaların sayısı gün geçtikçe artıyor ve her firmada çalışan sirkülasyonu oluyor. Bu giren arkadaşlara da eğitim vermek gerekiyor. Bu gibi durumlara nasıl çözüm buluyorsunuz?
  2. Mehmet Mete İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    işverene gitmeden söylüyorsunuz sigortalıları yollayın diye önceki aydan olmayanları çıkarıp şu şu adamlara eğitim vereceğim şu gün geleceğim ayarlayın diye olursa oluyor olmazsa bi dahaki gittiğinizde
  3. hakkı yazıcıoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    96942
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    merhaba serkan bey benimde bu konuyla ilgili sıkıntılarım var, bırakın sonradan gelenleri normal çalışanları zor buluyorum, birde birlikte eğitime gideceğimiz arkadaşlar varki bir türlü çağırmıyorlar.