1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Osgb'den dış görevlenirme ile uzman değişikliği!

Konusu 'OSGB' forumundadır ve İbrahimAyaz tarafından 26 Kasım 2012 başlatılmıştır.

 1. İbrahimAyaz İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  07135
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Otomotiv
  Merhaba arkadaşlar,
  OSGB bünyesinde 4 firma ile yapılan görevlendirmede bakanlığa bildirim ve çsgb modülümüzde "iş güvenliği uzmanı" olarak sözleşmem bulunmaktadır.

  askerlik hizmetim için işten ayrılıyorum.
  yapmam gerekenler hakkında bilgilendirmeye ihtiyacım var.Her firmayla tekrar sözleşme imzalanıp diğer uzman arkadaşımızı görevlendirmemiz durumunda o firmalara yeniden sözleşme imzalatmamız gerekiyor mu?
 2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Her firmayla tekrar sözleşme imzalanıp diğer uzman arkadaşımızı görevlendirmemiz durumunda o firmalara yeniden sözleşme imzalatmamız gerekiyor mu?
  evet..sorumluluklarını yerine getiremiceksin..ve olacak kaza veya olaylarda kelle koltukta askerlik yaparsın..başka bir arkadaşa kaydırın firmalara ve bakanlığa atamalarını yapın...