1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Osgbler artık işe giriş sağlık raporu veremiyor mu?

Konusu 'İşe Giriş ve Periyodik Muayeneler' forumundadır ve ersan baday tarafından 23 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

 1. Deniz K. İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Arkadaşlar merhaba,
  konuya göz attım internette de biraz araştırdım. sağlık raporunu işyeri hekimi yada hizmet alınan osgb den aldırıyoruz ok.
  periyodik muayeneler için, tetkiklerin yapılması için gene bazı osgb hatta hastanelerin sunduğu mobil sağlık ünitelerinin yasak olduğu hatta bünyesinde lab ve radyolojide bulunan osgblerinde tahlil ve röntgen çekemeyeceği (akredite ve valilikten onaylı dahi olsa) bilgiler okudum.

  şimdi nereye yaptıracağız bu tetkikleri ? hastanelere mi ?