1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Osmaniye'de iş arıyorum...

Konusu 'İş Arıyorum' forumundadır ve Berna Farsak tarafından 4 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. Berna Farsak İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    merhaba.18 mayısta yapılan sınavına girdim .sınavı kazandım .Osmaniye'de düzenli bir iş arıyorum.
  2. Yusuf C. İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ben sizin yerinizde olsam kücük işletmelerın gider risk analizlerini yaparım pasalar gibi paramı kazanırdım
  3. Berna Farsak İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    çok iyi olur ama onun için çevre gerekiyor; ben tam zamanlı istiyorum umarım bulabilirim...
  4. Yusuf C. İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    tam zamanlıyı bosver cok sıkıntılı tek tek cafelere bakkal market lokantaları gezcen vaktım olsa ben yapcam vallahı
  5. Emine Yazıcı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Berna hanım bir iki muhasebeci ile görüşün mükelleflerini size ayarlasın çevre onlarda
  6. Yusuf C. İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    öle yerler bulursanız bana paslayın ben gözüm kapalı imza atarım komisyonunuzuda veririm markettede büyük vakalı olaylar olmaz herhalde olursada oda benim sansıma artık :)
  7. Berna Farsak İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bakalım ,,,muhasebeci pek tanıdığım yok ama araştırıyorum inşallah bulurum...
  8. Yusuf C. İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    benim gibi sakın psikopatlık yapıpta en tehlikeli sınıfta çalısmada :):):):) evde otur en güzeli berna hanım:)
  9. Emine Yazıcı İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Bulursunuz inşallah ...
  10. Berna Farsak İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman

:)) kısmet bakalım...
  11. Yusuf C. İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    çalısmayı düsünüyorsanız buyrun gelin ben kendi işimi devredeyim ama sonra dırdır etmek yok :)