1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Otel işletmeleri ile ilgili risk değerlendirmesi örneği olan varsa paylaşabilirmi?

Konusu 'Risk Değerlendirmeleri ve Yönetimi' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 27 Kasım 2012 başlatılmıştır.

1. Mustafa Yıldırım Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Nevşehir
    Sertifika Numarası:
    69893
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    vaktinizi ve emeğinizi istediğiniz yerde karşılıklı yada karşılıksız harcayın o sizin tercihiniz. ama benim yorumlarıma cevap yazmazsanız sevinirim.
  2. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    Sizin yorumunuz benimle ilgili ise pekala yorum yaparım.. Aralık 2012 den beri sadece 10 mesaj yazan birisinin buradaki amacı anlaşılıyor.
    Sataşmadan forumu takip edin lütfen..konuyu da rica ediyorum dağıtmayalım..
  3. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

• Site Yöneticisi
    İl Temsilciliği:
    Trabzon
    Sertifika Numarası:
    47086
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Değerli Mustafa kardeşim,

Lütfen yargılama, eleştir ama müsbet ve yapıcı-onarı olsun.Bu site maaşla yürüyor reklam ve ticaret dürtüsüyle gitmiyor.Diyalog halinde olduğun kişi benim kardeşim arkadaşımdır bu beni rahatsız ediyor.Üyelerimize bu site açıldığı günden beri cevap vermeye destek olmaya çalışıyoruz amacımız ve politikamız iş güvenliği kültürünü önce kendimizde oturturmak isteyişimizdir.Tartışmak sataşmak değil yapıcı eleştirilerimizle dengeyi bulmak olmalıdır.

Sevgiyle Kal..
  4. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    Hey, ben maaş almıyorum,belirteyim. :)
    Mustafa bey ile konuştuk,sorun yok..
  5. Seyhan Aktepe İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ben maaş alabilirim:) gezmek icin para lazim:)
  6. göksel çapkın İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    47301
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Limak Hazır Beton
    arkadaşlar iyi akşamlar
    benim sizlerden isteğim sosyal tesislerde yapılmış risk değerlendirmesine ihtiyacım var yardımlarınızı bekliyorum.
    sosyal tesis (yüzme havuzu,sauna,hamam,fitness salonu)
  7. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    Gir o sosyal tesise incele heryeri,kullan hepsini empati yap,teknik detayları bilene sor onunla gez.. sonra yaz dökümantasyonu yap,ok!!
  8. isghizmetadmin Manisa Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Manisa
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    isghizmet
    arkadaşlar otel nedir ? ticari aprtman diye bakabiliriz dimi ? ozaman apartmanlar için bir risk değerlendirmesi sistemde var. otelin mutfağı ve restoranı vardır.? sistemde lokanta restoranda buluna bilir. yengın, elektrik, personel, gibi bu işin belkemiği olan işler her yerde aynı biraz kendinizi zorlayıpta bunları birleştirmeyi deneseniz derim ben.:) Forumu ve yöneticilerini sizin afdınıza çalşan personel gibi görmektense bunları yapmak daha kolay olmazmı.
  9. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
  10. isghizmetadmin Manisa Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Manisa
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    isghizmet
    tuğba hanım ben uzman değilim biliyorsunuz sadece görüş açımı biraz geniş tutarımç:)
  11. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    biliyorum,özellikle dedim nice uzmandan daha mantıklı akıl yürütüyorsunuz,
  12. isghizmetadmin Manisa Temsilcisi

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Manisa
    Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Firma / Kurum:
    isghizmet
    uzman olmadığım halde yorum yazmak pek hoşuma gitmesede, forum üzerinde o kadar çok döküman varki en basitinden. oteli iş kollarına göre ayrı işer gibi düşünse uzman arkadaşlar r eksik olan bir iki faktör kalır bunu burada sorguladıklarında sorun kalmaz ama oteli paylaşın diğerini paylaşın gibi yorumlar hoş değil bence. bu sadece otel için değil örnek mobilya marangozhane, boya atöylesi demir işleri biraz tekstil işte oldu mobilya sanayi :)
  13. ermana İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    otel risk analizi örneği

Ekli Dosyalar:

14. Mustafa Yıldırım Etkinlik Grubu

• Etkinlik Grubu
    İl Temsilciliği:
    Nevşehir
    Sertifika Numarası:
    69893
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Mustafa Yıldırım bunu beğendi ve kopyaladı yapıştırdı. emeğinize sağlık. paylaşım için teşekkürler
  15. ümit yaşar başlık İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    4778
    Uzmanlık Sınıfı:
    İş Yeri Hekimi
    Firma / Kurum:
    antalya halk sağlığı müd.
    otel staj faaliyet raporu yerine geçer mi?geçmezse bir örnek elinizde mevcutmudur? teşekkürler
  16. msmuhendis İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Arkadaşlar umarım sizlere faydalı olur

Ekli Dosyalar:

17. Beyza Ülker İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    14461
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    makrosistem osgb
    Tuğba hanım burayı seviyorsanız bu kadar agresiflik neden? çok itici olmamış mı? kibarca uyarılır insanlar sonuçta hepimiz koskoca insanlarız belli eğitimlerden geçmiş sınavları aşmış gelmiş uzman olmuşuz. dediklerinizi kurslarda hocalarımızda anlattı bize. bu yaklaşımınız hiç hoş değil. hiç uzmanlık yapmamış yada ilk denetimini yapacak olan insanlar nelere dikkat etmek gerektiğine dair bilgi istemiş çok büyük bir şey değil. günlerce uğraştığınız bir şeyi bir kere yollarsınız kilitlersiniz yada yollamayın ama bu şekilde yazdıklarınızdan sonra soğudum bu siteden.
  18. Ali Ünal İSGforum Üyesi

Empati lütfen...
  19. Coşkun Muti İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    103042
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Sosyal Güvenlik Kurumu
  20. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    Burada yeni olduğunuz belli, ben sosyal bilgi paylaşımcısıyım zaten :)

bu arada 1 yıl olacak mayısta o mesajı yazalı ,ilk okudum, dedim ne yaptım ben diye de.. oysa şimdi o soruyu soran kişi 50 tane risk analizi yapmıştır bile