1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Otel işletmeleri ile ilgili risk değerlendirmesi örneği olan varsa paylaşabilirmi?

Konusu 'Risk Değerlendirmeleri ve Yönetimi' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 27 Kasım 2012 başlatılmıştır.

 1. Beyza Ülker İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  14461
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  makrosistem osgb

  evet yeniyim Tuğba hanım. daha ılımlı oldunuz bu süre içinde heralde :) neyse çalışma hayatınızda başarılar tüm uzman arkadaşlarıma meslektaşlarıma..
 2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Beyza Hanım Hoşgeldiniz diyelim size O zaman..sitede yeni olmanız bizide eski kılmıyor,bu işlerde ve sitede aynı heycan ve yenilikte çalışmalarımıza devam ediyoruz..:)