1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Otellerde risk değerlendirmesi örneği

Konusu 'Risk Değerlendirmeleri ve Yönetimi' forumundadır ve browland tarafından 18 Kasım 2013 başlatılmıştır.

 1. browland İSGforum Üyesi

  Merhaba arkadaşlar, uzun süredir siteyi takip ediyorum. İlk yazımı buraya yazmak nasip oldu. Daha önce başka bir forumda paylaşımda bulunuyordum.

  Risk değerlendirmeleri kısmında otellerle ilgili risk değerlendirmesi örneği arayan arkadaşlar ya da meslektaşlar olmuş. Daha yeni yaptığım risk değerlendirmesi analiz kısmını ekliyorum. Raporu hazırladığım tarihte bir firmada çalışmaktaydım. İşletmemden yeni ayrıldım ve özel olarak bireysel çalışmaya devam ediyorum.


  Her zaman buraya gitmeyebilirim, sorularınız olursa geç cevaplayabilirim. Sorularınızı ocal.sahingozlu@gmail.com mail adresinden de sorabilirsiniz. Tek isteğim sorularınızı bu başlık altında belirtmeniz ve sorunuzun linkini mail atmanız. Bu şekilde soruları diğer arkadaşlarda görebilsinler.

  Başlık altında olmayan ve link verilmeyen maillere gelen soruları cevaplamaya bilirim.
  İyi çalışmalar;

  Saygılarımla

  Öcal ŞAHİNGÖZLÜ
  C sınıfı iş güvenliği uzmanı

  Ekli Dosyalar:

  • OTEL.xls
   Dosya Boyutu:
   1,6 MB
   Görüntüleme:
   206
 2. Ersen DAŞ İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  85140
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Özel Hamidiye Eğitim ve Hizmet Organizasyonları A.Ş
  Teşekkürler
 3. denizözgür İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  34393
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Teşekkürler.