1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Otellere yangın simülatörü

Konusu 'Yangın Emniyeti ve Kontrol Yöntemleri' forumundadır ve Hasan Can Özdenli tarafından 4 Nisan 2014 başlatılmıştır.

 1. Hasan Can Özdenli Acil Durum Ve Afet Yönetim Uzmanı

  • Bölüm Yöneticisi
  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
  Firma / Kurum:
  Düzce İtfaiye Müdürlüğü'nde İtfaiye Eri
  Binlerce liralık yağmurlama hattı ve kaçış merdivenlerine , Nomex itfaiyeci elbisesine sahip otellerin
  personeline tava yak söndür şeklindeki eğitimle yetinmemesi gerekir. Acil durum ekiplerinin eğitimine örnek niteliğinde eğitim merkezi planı hazırladım. 80 m2 beton zemin kırmızı tuğladan olursa güzel olur. Maliyeti tahmini 4000 tl .Biraz amatörce oldu kusuruma bakmayın.
  --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 4 Nisan 2014 ---
  Otel Simülatör.jpg
 2. Hasan Can Özdenli Acil Durum Ve Afet Yönetim Uzmanı

  • Bölüm Yöneticisi
  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
  Firma / Kurum:
  Düzce İtfaiye Müdürlüğü'nde İtfaiye Eri
  [​IMG]