1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Oto sanayi sitelerinde isg

Konusu 'Yardım Masası' forumundadır ve Funda Özdemir tarafından 9 Kasım 2015 başlatılmıştır.

 1. Funda Özdemir İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Merhaba Arkadaşlar,

  Oto Sanayi Sitesinde ISG konularında yapılacak konferans ile ilgili sunum hazırlayacağım. Ancak tam olarak hangi konulardan bahsetmek gerek emin değilim. Bu konuyla ilgili elinizde döküman varsa paylaşır mısınız? yada olması gereken konular hakkında yardımcı olur musunuz?

  Şimdiden teşekkürler
 2. oğuzhan Torun İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Nace kodları, idari cezalar, teftişler ve denetimlerde istenenler ile bir de çok tehlikeli, tehlikeli veya az tehlikeli sınıfta olan firmaların 6331 ile ilgili yapması gerekenlerden bahsedebilirsiniz.
 3. n.asma İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  75020
  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  ekteki bilgiler belki fikir verir size.
  Bence kimyasal risk etmenleri ( boyalar, çözücüler vb )
  basınçlı kaplar olabilir ( kpompresör, gazlar, tüpler vb.malzemeler kullanılıyor)
  taşıma ve yükler ile ilgili bilgi verebilirsiniz( araçları kaldırıyorlar, altlarına giriyorlar vb)
  çalışma ortam koşullarındaki risklerden bahsedebilirsiniz( kışın dışarda soğukta, yazın sıcakta, çalışıyorlar, ısınma için genelde tenekelere yağ döküp yakıyorlar vb)
  yani çok geniş bir konu herşeyi kapsıyor

  Ekli Dosyalar: