1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Ovit tüneli inşaatında bir işçi öldü

Konusu 'Kaza ve Olay Haberleri' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 22 Kasım 2012 başlatılmıştır.

 1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Rize-Erzurum Karayolu üzerinde yapımı devam eden Ovit Tüneli’nde meydana gelen kazada, Mehmet Baltacı isimli bir işçi iş makinesinin altında kalarak hayatını kaybetti.
  manset.jpg
  Edinilen bilgiye göre, olay bugün sabah saatlerinde 12 kilometre uzunluğunda planlanan Ovit Tüneli’nin Erzurum’un İspir İlçesi tarafından bulunan tünelin çıkış noktasındaki şantiyede meydana geldi. Olayda Mehmet Baltacı isimli bir işçi manevra yapan bir iş makinesini fark etmeyerek makinenin altında kalarak hayatını kaybetti. Olayla ilgili olarak inceleme başlatıldı.22 Kasım 2012

  Milliyet
 2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  ayda 1 orda ağır yaralanma,senede 1 ölüm lü iş kazası olur dedim..risk değerlendirmesi ve diğer çalışmalarıma dayanarak..Allah Sevenlerine sabır ve Rahmetliye Allahtan gani gani rahmet dilerim..
 3. mery İSGforum Üyesi

  kazada hayatını kaybeden babanın kızına(8 yaşında)haber tiyatro izlerken salonda geldi.Çocuğa bakakaldım;' ölene mi kalana mı daha acı olur 'ama bu daha 8 yaşında...gözlerimden, babanın yokluğunun travmaları geçti birden...
  ne olur babalar ölmesin...:(((
 4. Zeynep S. İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Maleseff çok acı ve üzücü :( Allah rahmet eylesin...
 5. osmanbb İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Anlamadım Erkan Bey kime dediniz?
 6. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Kime ne dediğimin pek önemi kalmadı dimi..
 7. osmanbb İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  hayır aksine önemi çok nerden biliyoruz yarın da bir kişi ölmeyecek yani senelik bir kişilik kontejan dolduda ölüm olmayacakmı artık..... aslında demek istediğim demenin yeterli olmadığı önlem almak gerektiği değilmi?