1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Parfüm üretiminde kullanılan kkd

Konusu 'Kişisel Koruyucular ve Ekipman Seçimi' forumundadır ve Baran Aydemir tarafından 28 Eylül 2014 başlatılmıştır.

 1. Baran Aydemir İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  14829
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Merhaba arkadaşlar parfüm üretimi için kullanabileceğimiz maske nasıl olmalı bilgisi olan var mı acaba ?ortamda alkol ve parfüm kokusu var ...
 2. ABDULLAH KADAYIFCİ İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  9962
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Öncelikle ortam ölçümlerini yaptırıp ona göre standartlara uygun KKD kullandırmalısın .Genelde toz maskesi kullanılıyor yanlış ,Abek filtreli maskeler kullanılmalıdır.

  Abdullah Kadayıfçı
  A Sınıfı İş Güvenliği Uzmanı
 3. Baran Aydemir İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  14829
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  evet teşekkürler ortam ölçümünü de yaptıracağız zaten