1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Park, bahçe ve yeşil alanların dikimi, bakım ve onarımı alanında risk analizi

Konusu 'Risk Değerlendirmeleri ve Yönetimi' forumundadır ve esin kaya tarafından 18 Nisan 2016 başlatılmıştır.

 1. esin kaya İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Diğer çevre düzenlemesi ve bakımı ile peyzaj projelerinin uygulanması faaliyetleri (park, bahçe ve yeşil alanların dikimi, bakım ve onarımı) alanında risk analizi örneği varsa acil lazım, lütfen örneği bu konuşmaya ekleyebilir mi? Belediyeye bağlı birimde risk analizine başlayacağım, yardım lütfen.
 2. İsmail Demir İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  44568
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Hazır rd yok kimyasallar ile ilgili http://kys.hazine.gov.tr/kys/index.php?s=11
  Linkinde kys biriminin hazırlamış olduğu belgeler var.
  Kullanılan makina ekipman kullanım kılavuzları mevcut.
  Bunlara ek olarak, siz Açık alanda çalışma, trafik, böcek ısırması, arı sokması , elektrik, yangın, ergonomi, sağlık , kullanılan kimyasallar vb tehlike ve riskleri ekleyip güzel bir çalışma ortaya çıkarabilirsiniz
 3. esin kaya İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Teşekkr ederim