1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
 2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
  Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Parmakları kesilen genç hava ambulansıyla götürüldü

Konusu 'Kaza ve Olay Haberleri' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 17 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

 1. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  İş Kazasında Parmakları Kesilen Genç Hava Ambulansıyla ...
  Zonguldak'ın Gökçebey İlçesi'ne bağlı Bakacakkadı Beldesi'nde hazır beton fabrikasında çalışan 18 yaşındaki Emre Açıkgöz'ün iş kazası neticesi sağ elinin baş parmağı koptu, diğer 4 parmağında kesikler oluştu.

  [​IMG]

  Zonguldak'ın Gökçebey İlçesi'ne bağlı Bakacakkadı Beldesi'nde hazır beton fabrikasında çalışan 18 yaşındaki Emre Açıkgöz'ün iş kazası neticesi sağ elinin baş parmağı koptu, diğer 4 parmağında kesikler oluştu. Açıkgöz, parmaklarının dikilmesi için hava ambulansı ile Başkent Ankara 'ya sevk edildi.

  Olay, saat 09.30 sularında beldedeki hazır beton fabrikasında vuku buldu . Emre Açıkgöz, iş makinesinin kepçesindeki sallama uslup edilen bölüme bakım icra ederken elini zincire kaptırdı. Açıkgöz'ün sağ elinin baş parmağı koparken, diğer 4 parmakta da tendom kesikleri oluştu.

  Gelen 112 Acil Servis ekibi, ilk müdahalesinin peşinden Açıkgöz'ü Çaycuma Devlet Hastanesi'ne kaldırdı. Açıkgöz'ün, daha akabinde parmaklarının yerine dikilmesi için Başkent Ankara Numune Hastanesi'ne sevk edilmesine karar verildi. Sağlık Bakanlığı'ndan talep edilen hava ambulansı, öğle saatlerinde Çaycuma İlçesi Saltukova Beldesi'ndeki Zonguldak Havaalanı 'na indi.

  Hastaneden ambulansla getirilen Emre Açıkgöz, ambulans helikoptere nakledildi. 112 Acil Servis'te görevli sıhhat personeli, nakil esnasında cep telefonuyla helikopteri görüntüledi. Helikopter, daha akabinde Açıkgöz'ü hastaneye yetiştirmek üzere yola çıktı. Yetkililer, parmakların zamanında yerine dikilmesinin işlevini kaybetmemesi için mühim olduğunu, bu yüzden nakilin helikopterle yapıldığını belirtti .

  Ekli Dosyalar:

  • haber.jpg
   haber.jpg
   Dosya Boyutu:
   30,4 KB
   Görüntüleme:
   2.970