1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Part time iş - staj -

Konusu 'Staj Rehberi ve İmkanları' forumundadır ve Kubilay Altınoğlu tarafından 22 Şubat 2013 başlatılmıştır.

 1. Kubilay Altınoğlu İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  79366
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  İyi günler degerli isgforum üyeleri. Çukurova Üniversitesi Karaisalı Meslek Yüksek Okulu İş Sağlığı ve Güvenliği Bölümü II. Sınıf ögrencisiyim.
  Kendimi geliştirmek ve tecrübe edinmek amaçlı , Adana'da çalışmak üzere part time iş, staj yeri ariyorum yardımcı olabilecek varsa sevinirim.
  İyi forumlar