1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Pat. kor.dök. hazırlama eğitimi-seyir akademi

Konusu 'Eğitim Duyuruları' forumundadır ve Tuğba Coşkun tarafından 9 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    Merhaba,
    Bilgisine ,tecrübesine inandığım ayrıca etkinliklerimden birinde panelist olarak katılan Efari Bahçevan'ın düzenlediği "Patlamadan Korunma Dökümanı Hazırlama Eğitimi" nin reklamını aşağıda bilgilerinize sunuyorum.
    Diğerlerinden farkı farklı meslek grubundan olsa bile kişinin bu dökümanı hazırlayabileceğini garantilemesi ayrıca eğitim sonrasında teknik destek te vermesi. isgforum aracılığı ile toplu başvuru olması durumunda kendisinden indirim talep edebilirim.

Değerli Meslektaşlarım,

Her İş Güvenliği Uzmanının bilmesi gereken Patlamadan Korunma Dokümanı Hazırlaması konusunda sizlere yönelik eğitimlerimize başlamış bulunmaktayız.

EĞİTİM SÜRESİ: 2 GÜN

EĞİTİM ÜCRETİ: 1500 TL + KDV , Grup: 3 kişi ve üzeri kayıtlarda %10 indirim uygulanır.

Ücrete ikramlar, öğle yemeği, eğitim notları, sertifika ve 3 ay süre ile Patlamadan Korunma Dokümanı hazırlama çalışmalarına Teknik Destek hizmetleri dahildir.

NOT: Eğitim sonrası Teknik Destek ile %100 öğrenme garantilidir.

Ekli Dosyalar:

2. Ömer Daşdan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    16875
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    İstanbul Destek OSGB
    Çok fazla ücretler
  3. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    Haklısınız,
    ancak bu altyapı için ya yıllarını harcarsın ya paranı..
  4. Şevket CANLI İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    serbest
    Diger kurslara göre fiyati iyi ama yinede hızla düşecek isg uzmanlik egitimi gibi 2500lerden hizla 900e düştü. Bu ayni paran varsa yeni cikan teli ilk sen kullanirsin ona benziyo :)
  5. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    isg geniş bir alan; bir konuda uzmanlaş, bunu paraya dönüşür, bu saatten sonra fark yaratmak için yapılması gereken bu
  6. Şevket CANLI İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    serbest
    İşte bu düşünceyle şuan herkes pkd ye yöneliyor :) lisansi aldik, alan geniş isg aldik, alan geniş pkd aldik, alan geniş...........
    son bir ayda 5 tane mail aldim pkd egitimi yeni actik buyrun.
  7. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    Keşke herkes yönelse,mesela ,ben 1250 tl verip bir pkd eğitimine gittim ,attım çöpe paramı geldim.Aynı hatayı eğitmeni sorgulamadan yapmam bir daha,
  8. yeşim bingöl İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    37482
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    çok pahalı... eminim kısa sürede düşer bu fiyat. Zaten iş güvenliği yerlerde bir sürü para döktük ortada bişiy yok başka derdim yok bi de buna para ödeyeceğim
  9. Tuğba Coşkun İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Bireysel
    Arz talep meselesi,dediğim gibi bir alternatif bu ,ben referansım bu nedenle paylaştım. Banada heryerden mail,mesaj geliyor.Tanımam bilmem kim eğitmen onu da bilmem, bildiğim bilgisine güvendiğim kişilerden tercih ederim eğitimi