1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Patlama noktasındayım artık !!!!

Konusu 'Öneriler ve Şikayetler' forumundadır ve Gökhan ÖZYILMAZ tarafından 2 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. Gökhan ÖZYILMAZ İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    22683
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    8 aydır bir fabrikada tam zamanlı olarak çalışmaktayım. Ben bir şey yaptıramıyorum arkadaşlar işverene. Her yer güllük gülistanlıkta bende mi sorun var ? Çalıştığım yer tehlikeli sınıf. Öyle şeylere şahit oluyorum ki işveren yazma bunları diye zorluyor ve hiç birşeyin olduğu yok. Ve gerçekten bu işten sıkılmaya başladım. Bütün gün boş boş dolanıp oturuyorum. Bende mi sorun var diye düşünmeye başladım yoksa benim gibi olanlarda var mı aynı sıkıntıları yaşayan ben bunu merak ediyorum. Düzenli olarak yaptığımız bir kurul oda laylaylom geçiyor. Onu risk analizine yazma bunu yazma. Adam baret takmaz tutanak tutarsın işçiyi atmaz eleman zor buluyoruz kalifiye eleman bu der. Ama lafa gelince biz iş güvenliği yapıyoruz. Benim gibi dertli olan var mı ? Ben bu işi bırakmayı düşünüyorum. Bu iş profesyonel kamulaşmış firmalarda yapılır ancak böyle geri kafalı insanlarla olacak iş değil.. Patlama noktasındayım artık !!!!
  2. Recep Tayyip Taşdelen İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ben dediğimi zorla yaptırmaya çalışmamın bedeli ağır oldu. işten çıkartıldım. tabi ki gerekli mercihlere şikayet edildiler. buda benim için ilk oldu. durumu idare et desek başın yanar. bastır gaza desek işten çıkarma oluyor. Allah sonumuzu hayr eyleye.
  3. Ferit Yılmaz İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    işten çıkarılma sebebine ne yazmışlardı. yani görevini yerine getirmekten dolayı hakları kısıtlanamaz var ya onu hangi bahane ile kapatıyorlar. Ben daha önce performans düşüklüğü bahanesini görmüştüm.
  4. Talha Taflıoğlu Gruplar Koordinatörü

• Site Yöneticisi
    Sertifika Numarası:
    118179
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    ERPİLİÇ Entegre Tesisleri
    Allah yardımcın olsun. İş bulabileceğine inanıyorsan orada durma. Bu işin şakası yok 3 kuruş fazla kazanacam diye risk alıp ömrünü hapislerde çürütme derim.