1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Patlamadan korunma dökümanı hazırlanması eğitimi

Konusu 'Eğitim Duyuruları' forumundadır ve Serkan Sü tarafından 10 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

 1. Serkan Sü İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Gemi İnşa A.Ş.
  SuLTaN YıLDıZTePe
  İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ DANIŞMANLIK HİZMETİ
  Türkiye’de Patlamadan Korunma Dökümanı hazırlanması konusunda öncü İSG Uzmanımız Haziran ayında eğitim düzenliyor.
  Ülkemizde işverenler, Patlayıcı Ortam(ATEX) oluşma ihtimali bulunan işyerlerinde 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu Madde 30 ve Çalışanların Patlayıcı Ortamların Tehlikelerinden Korunması Hakkında Yönetmelik Madde 10 hükümleri uyarınca Patlamadan korunma dökümanı hazırlatmak zorundadırlar.
  Bu kapsamda farklı sektörler için bu raporu hazırlamış, bu sektörler ve özel yetkili firmalara eğitimler vermiş olan Mucem Danışmanlık, Almanya, Polonya, İngiltere gibi ülkelerdeki çözüm ortakları ile kazandığı bu bilinci ve tecrübeyi, Türkiye’deki bilgi kirliliğinin önüne geçmek için kullanmaktadır.

  Ayrıntılı bilgiye ulaşmak için 0531 902 73 81 Sultan Yıldıztepe/Koordinatör sultan@mucemdanismanlik.com