1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Patlamadan korunma ve patlamadan korunma dökümanı hazırlama eğitimi, 8-9-10 ekim 2013, ankara

Konusu 'Eğitim Duyuruları' forumundadır ve selmagll tarafından 27 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

 1. selmagll İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  Diğer Belge
  İş Sağlığı ve Güvenliği alanında uluslararası hizmet veren Team Prevent Ltd. Şti. ile bağlı bulunduğu merkezi Almanya´da bulunan ve Türkiye’de dahil olmak üzere 10 ülkede, %100 Alman İş Kazası Sigortaları kuruluşu olan B•A•D GmbH (Gesundheitsvorsorge und Sicherheitstechnik GmbH) ortak çalışmasıyla 8-9-10 Ekim 2013 tarihlerinde Ankara’da ‘Patlamadan Korunma ve Patlamadan Korunma Dökümanı Hazırlama Eğitimi’ gerçekleştirilecektir.
  Eğitim içeriğinin ve katılım bilgilerinin yer aldığı broşür ekte bilginize sunulmuştur. Katılımcılara toplantı sırasında sabah ve öğleden sonra olmak üzere kahve, çay ve ikramlar sunulacak ayrıca öğle yemeği otelde tarafımızca karşılanacaktır.
  Saygılarımızla

  TeamPrevent Türkiye
  TeamPrevent Ltd. Şti.Meriç Sok. No: 5/5
  TR - 06500 Beştepe/Ankara
  Phone: +90 312 213 55 18
  Fax: +90 312 213 55 19

  Ekli Dosyalar:

 2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Ankarada olsam kaçırmazdım...