1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Patlamalardan korunma dökümanı

Konusu 'Prosedürler' forumundadır ve Ali Savul tarafından 10 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

 1. Ali Savul İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  Değerli Meslektaşlarım merhabalar.
  Hizmet verdiğimiz akaryakıt istasyonları için Patlamalardan korunma dökümanı hazırlamak zorunlu mu?
  Yasal mevzuat var ama kapsam kısmı yoruma açık! Sonuç olarak Dağıtım firmalarının konu ile bilgisi yok.Bu konu ile görüşlerinizi bekliyorum.
  İyi Çalışmalar
 2. Gürcan Kaynak İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Patlamadan korunma dokümanı hazırlanması zorunlu çünkü mevcut yönetmelik bunu istiyor ancak iş güvenliği uzmanlarından değil ilgili standarttaki hesaplamaları iyi analiz eden ve bilgi sahibi kişilerce hazırlanması gerekir(60079-10 2015 standardı)