1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .
  2. ISGForum Geliştiricileri - Haberler
    Paylaştığınız güncel haberlerin ana sayfa (portal) slideshow'da çıkmasını istiyorsanız, yüklediğiniz resmin ismi haber olmalı, uzantısı ise jpg olmalıdır. Örnek için ana sayfada ki haberleri inceleyebilirsiniz. Bunu uyguladığınız zaman haberleriniz ana sayfamızda otomatik olarak gösterilecektir.

Patronlara 'iş kazası' mektubu

Konusu 'Güncel Haberler' forumundadır ve Erkan Dündar tarafından 19 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Sanırım en önemlisi bu, bunu hiç atlamamak gerekir. Sonuçta hepimiz aynı ocakta pişen meslektaşlarız.
  2. Sitede yönetici olarak firma ismi vererek karalamnız bana etik gelmedi, hepsi bu. Bu mantıkla herkes başından geçen kötü tecrübeleri firma ismi vererek anlatabilir. Benim firmayı duymuşluğum dahi yoktur, hatta söyledikleriniz %100 doğrudur. Sizler bu şekilde yolunuza devam edebilirsiniz.
  3. Zafer Kocabaş İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Ahlak dışı bir yazı için illa hakaret etmek gerekmez, bir firma bir insan geçmişte elbette hatalar yapmış olabilir ancak bunu yüzüne vurur bir şekilde herkesin görebileceği bir platformda dile getirmek, üstelik bunu sırf görüşüne katılmadığımız birisini yaralamak maksatlı söylemek ve hatasının kabul etmek yerine ''söyledim bir olmamaış gibi de konuşurum'' uslübu.. işte bu genel ahlaka uymaz.
  4. Talha ve Zafer beylere katılıyorum. Erkan bey GENEL AHLAK VE FORUM KURALLARI diyerek tam tersini yapıyor ve takdir ediliyor.
    Benden de bravo öyleyse...
  5. ibrahim kol İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Bence bu sitenin de kurumsallaşması lazım aile şirketi gibi aile sitesi var :)
  6. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Valla biz bir grup arkadaş kurumsal olanından kaçıp geldik buraya. Yazınızı önce moderatöre yolluyorsunuz. O inceliyor, uygun bulursa yayınlıyor. Uygun bulmazsa yayınlamıyor. Yada sizin adınıza değiştirip yayınlıyor. İnsan haklarına aykırı bu uygulama kurumsallaşma adına yapılıyor.

Bence bu tür forumlar içinde en demokratik ve özgür forum burası. Değerini bilelim, kıymetini takdir edelim derim.
  7. ibrahim kol İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Diğer Belge
    Koray bey haklısınız. İşte bu yüzden sizin sitenizin kullanıcı profili yüksek ve beklentileri daha fazla. Bahsettiğiniz hususlar da eksik yok sitede yalnızca tüm arkadaşlar ben dahil biraz daha saygı bekliyoruz diğer kullanıcılardan ve en çokta yöneticilerden. Ben daha önce çok basit bir soru sorduğu için her türlü alaycı tutumla karşılaşmış birini de gördüm bura da. Yada forumun bir köşesinde bulunan bir bilgiyi soran arkadaşlara "zahmet edip araştırsan bulurdun her şey var burada" cevaplarını veren yöneticiler var. Bu cevaplar hala sitede sizde biliyorsunuz. Kıymetini bilme seviyesine gelmek için siteyi sahiplenmek gerek bu da bu koşullarda kesinlikle mümkün değil...
  8. Koray Pehlivanoğlu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    32082
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Serbest Çalışıyor
    Ya site yöneticilerinide anlamak gerek. Her gün onlarca şikayet gidiyordur. Kimseye yaranamazlar. Şevkleri kırılır (bir ara site işlettim onu biliyorum). Cepten para harcarlar.

Birde bazen bir soru soruluyor, cevap veriliyor.. hemde defalarca ..5 dakika sonra biri tekrar soruyor.. ee o zaman eee bir araştırsan diyesin geliyor :) sonuçta yönetici de etten kemikten insan.

Düşünsene benim gibi zor birine tahammül etmek zorundala,r burdan çıkar işin zorluğunu. :)

Valla ben bu siteyi seviyorum. :)