1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Paylaşımlar hk.

Konusu 'Diğer Duyuru ve Etkinlikler' forumundadır ve Hakan DENİZ tarafından 13 Aralık 2012 başlatılmıştır.

 1. Hakan DENİZ İSGforum Üyesi

  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Sn. Arkadaşlar
  Benim bir önerim olacak.Sitede birtakım paylaşımlar bulunmakta.Bu paylaşılan bilgiler bence bir havuzdan toparlanmalı.İlk etapta burada araştırma yapmalıyız.bulunamaz ise isteğe çıkmalıyız.Bu şekilde bilgi fazlalaığı ve kirliliği olmaz diye düşünüyorum.Devamlı aynı paylaşımlar dönüyor.
 2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  ben arşivimin en azından yarısını buraya aştım hakeza en iyi örnek mügen hanım,10 bilgi alan bir bilgide koysa yada şuda daha iyi bir çalışma diye siteye yüklese alternatif çoğalsa güzel olmaz mı.ben sunum hazırlıcam giriyorum isgforuma kafama yatanı indiriyorum ve kendime göre revize edip kullanıyorum..inan arşive bile bakmıyorum..bu site benim hardiskim..sizde bu diskete kayıt yaptırın..:)
 3. Nurdan Dahi İstanbul Temsilcisi

  • Forum Yöneticisi
  • Etkinlik Grubu
  İl Temsilciliği:
  İstanbul
  Sertifika Numarası:
  45334
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  TEZ MEDİKAL
  Bu görev biraz bölüm yöneticilerine düşüyor, kendi bölümleriyle ilgili düzenlemeleri yapabilirler, hatta yanlış bölümde açılan konuları kendi bölümlerine taşıyabilirler, böylece arandığı zaman bilgiye ulaşmak daha kolay olur....
 4. Mügen Işık Bölüm Yöneticisi

  • Bölüm Yöneticisi
  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Öncelikle Herkese Merhaba,
  Erkan Bey benimle ilgili olarak demek istediğiniz anlayamadım iyi mi kötü mü :) Kötü ise niye kötü iyi ise neden iyi böylece doğruyu bilip ona göre hareket etmiş olurum :)
 5. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  bak orda en iyi örnek mügen hanım demişim..kendin için istediğini başkaları içinde istiyorsun..paylaşımlarını hizmet ve farkındalık oluşturmak için nasıl çabaladığını cümle alem bilsin istiyorum..yakında bomba paylaşımlar gelemeye başlıcak fırsat ve zaman kolluyorum..
 6. Mügen Işık Bölüm Yöneticisi

  • Bölüm Yöneticisi
  Uzmanlık Sınıfı:
  Uzman Adayı
  Şimdi anladım akşam iş çıkış saati olduğu için yukarıda yazdığınızı net olarak algılayamadım:) ama şimdi anladım evet eğitimi hazırlayıp paylaşacağım sizlerle de umarım beğenirsiniz :)