1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Pdf doyasını word e çeviren program aranmaktadır....

Konusu 'İnternet,Yazılım ve Teknoloji' forumundadır ve aliye gökçen çavuş tarafından 13 Şubat 2013 başlatılmıştır.

1. aliye gökçen çavuş İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    alp danışmanlık
    arkadaşlar pdf dosyasını word e çeviren program bilen var mı ?
  2. aysehuban İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    PDF dosyalarınızı ekstra bir yazılım kullanmadan kolayca Word dosyası haline getirmek istiyorsanız bu online servis çok işinize yarayacak. Dönüştürme işlemini 3 adımda gerçekleştirmeniz mümkün. Bunun için öncelikle dönüşümünü yapacağınız PDF dosyanızı seçmeni gerekiyor. Ardından dönüştürmek istediğiniz dosya biçimi olarak DOC ve RTF seçeneklerinden birini seçebilirsiniz. Son adımda e-posta adresinizi girerek dönüşümü başlatıp, dönüşüm tamamlandıktan sonra e-posta adresinize gönderilmesini sağlayabilirsiniz. Zip formatı ile sıkıştırılmış olarak e-posta adresinize gönderilen dönüştürülmüş dosyayı Microsoft Word, OpenOffice ve WordPerfect programları kullanabilirsiniz. Online servise ulaşmak için tıklayınız. forum.vatan.tc/pdf-dosyalarini-worde-cevirmek-programsiz-t46107.0.html
  3. KenanSagiroglu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    77584
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Nitro PDF öneririm, hem word hem excel çeviri yapıyor. Eğer crack vs ihtiyaç olursa yardımcı olurum.
  4. aliye gökçen çavuş İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    alp danışmanlık
    nitro PDF kullandım az önce güzel çeviriyo aynısı gibi ama şimdi açılmıyor :(
  5. palemo İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    bende nitronun trial versiyonu vardı.bir aydan sonra her dönüşüm yaptığı belgeye markasını yazıp belgeleri kullanılmaz hale getiriyor. eğer elinizdeki crack öyle değilse lütfen gönderin.
  6. Osman Ç. İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    ABBY Fine Reader
    Gayet profosyonel,resimleri bıle cevırıyo yerı geldımı..
  7. KenanSagiroglu İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    77584
    Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Abby fine reader iyidir (kapsamlıdır), ancak boyut itibarı ile küçük olması nedeni ile Nitro dedim, crack ile ilgili bakıp yardımcı olmaya çalışıcam uzun zamandır problemsiz kullanıyorum.
  8. Göktuğ Gül İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    111003
    Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
  9. Filiz Birlikay İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    84323
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    çalışmıyor
    Merhaba, ekteki dosyayı yukardaki adresten word'e çevirdim fakat bir kısmını..nitro ile çeviremedim yardımcı olmanızı rica ederim.Teşekkür

Ekli Dosyalar:

10. Alper Erkmen İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    51450
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Aktif Yaşam OSGB
    Bu dokümanı neden word e çevirmek istediğinizi anlamadım ama zaten bu biçimde bulabilirsiniz aynı dosyayı. Eğer program arıyorsanız able2extract ı tavsiye edebilirim. Bu programla çeviediğim dosyanın word biçimi ektedir.

Ekli Dosyalar:

• casgem.doc
      Dosya Boyutu:
      790,5 KB
      Görüntüleme:
      5
  11. Dilek Altınok İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Kenan bey, bende Nitro'yu indirdim ve trialini kullanıyorum zannımca sizden yakında yardım isteyeceğim crack konusunda ;) teşekkürler
  12. Filiz Birlikay İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    84323
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    çalışmıyor
    Altan bey,teşekkür ederim.Henüz uzman adayı olduğum için ders çalışıyorum.İş yerinde fırsat buldukça dosyayı açıp okuyorum,dosya üzerinde değişiklik yapabilmek için word'e çevirmek istedim.
    İlginize teşekkürler