1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Perakende satış yapan mağazalar için isg

Konusu 'Mesleki Tecrübe ve Deneyimler' forumundadır ve volkaya87 tarafından 6 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. volkaya87 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Merhabalar,

Dayanıklı tüketim ürünleri, Mobilya , Halı vb. ürün satışı yapan mağazaların İş güvenliği işini almayı planlıyorum.Bu mağazaların isg anlamında yapması gerekenler nelerdir ? C sınıfı Uzman olarak bu sorumlulukları karşılıyabilirmiyim ? Kıymetli yorumlarınızı bekliyorum.
  2. Resul Akdeniz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    45622
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Gediz Madencilik A.Ş
    Elbette karşılayabilirsin.Olay ilk başta karışık görünür ama içine girince kolaylaşıyor.İş şu risk analizi,isg eğitimleri,onaylı defter iş yeri ortam gözetimi,diğerleri gelir zamanla mevzuata başvur.Çekinme imkanın varsa anlaş,Kolay gelsin.
  3. volkaya87 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    C Sınıfı Uzman
    Çok teşekkür yorumunuz için. Kimi mağazalarında 50 den fazla kimilerinde 50 den az işçi çalıştırıyorlar. Uzman olarak çalışabileceğim max zamanı hesaplarken 5o den fazla mağaza sayılarını göz önüne alacağım değil mi ?
  4. Resul Akdeniz İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    45622
    Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Gediz Madencilik A.Ş
    Şimdi Volkan bey atamanız isg katipten olacağı için sizin zaman hesaplamanıza gerek yok sistemde iş yeri bilgileri,min uzman çalıştırma saati vs bilgiler var.