1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
    İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Periyodik bakım süreleri ve bakımla ilgili sayısal değerler

Konusu 'Eğitim Notları ve Hazırlık' forumundadır ve AYDIN_06 tarafından 7 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. AYDIN_06 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Arkadaşlar periyodik bakım süreleri ve uygulanan katsayılar ve dikkat edilmesi gereken hususlar her not ve eski yeni yönetmeliklerle ilgili çelişkiler mevcut ve sadece bu konuyla ilgili derlenmiş bir not bulamadım.Hazırlamak için vaktim olmadığı için affınıza sığınarak EN GÜNCEL sadece bu konu hakkında periyodik bakım ve uygulanan katsayı larla ilgili GÜNCEL TÜZÜK VE YÖNETMELİĞE GÖRE AYRI AYRI verilerden oluşan not olan arkadaş varsa bilgi paylaşabilirse çok sevinirim...

örneğin : emniyet halat uzunluğu
    isg tüzüğüne göre 4m
    .....şu yönetmeliğe göre 3m gibi

Şimdiden tşk ederim...
  2. Orkun Dalyan İSGforum Üyesi

Sertifika Numarası:
    118515
    Uzmanlık Sınıfı:
    B Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Enerji Sektörü
    o dediğiniz çalışmayı siz de yaparsanız bizde teşekkür ederiz ;)
  3. Serkan Sü İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    A Sınıfı Uzman
    Firma / Kurum:
    Gemi İnşa A.Ş.
    Periyodik Kontrol Kriterleri Kontrol Periyotları

Ekli Dosyalar:

4. AYDIN_06 İSGforum Üyesi

Uzmanlık Sınıfı:
    Uzman Adayı
    Tşk ederim...