1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Periyodik muayene başlangıç tarihi

Konusu 'İşe Giriş ve Periyodik Muayeneler' forumundadır ve Sayın Murat tarafından 5 Kasım 2014 başlatılmıştır.

 1. Sayın Murat İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  14348
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Arkadaşlar periyodik muayeneler kaç yılında başlıyor ve süreleri nelerdir ilk başladığı tarihte yapılmayan eski işçiler için para cezası var mı ?
  --- Tekrar yazılan mesaj birleştirildi, 5 Kasım 2014 ---
  İşe giriş sağlık periyodik muayeneleri soru biraz eksik olmuşta...
 2. Erkan Dündar İSGforum Üyesi

  • Site Yöneticisi
  İl Temsilciliği:
  Trabzon
  Sertifika Numarası:
  47086
  Uzmanlık Sınıfı:
  B Sınıfı Uzman
  tehlike gruplarına göre 1,3 ve 5 yılda birdir..iş kazası öncesi ve en az 10 günlük rapor sonrasında yeniden muayeneler yapılmalıdır..periyodik muayeneler bahsi geçen rakamlardan az olamaz ve hekim sıklığını,risk grubuna göre kişilere görede belirleyebilir..
 3. Sayın Murat İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  14348
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  2010 veya 2011 yılında işe giren bir kişinin periyodik muayenesi ne sıklıkla yapılmalıdır yapılmayanlar var ise cezai bir işlemi varmıdır acaba erkan bey. 1-3-5 yıl temmuz 2013 te çıktı çıktı ve bu tarihten sonra işe girenleri kapsıyor galiba daha öncesinde işe girenleri tam olarak kapsamıyor galiba.