1. İSGForum'a Hoş Geldiniz..
  İSGForum gerçek hayatta 'İş Güvenliği ve Çevre' adına yaşadığınız her şeyi olduğu gibi burada paylaşmanızı, kişilerle iletişim kurmanızı sağlar. Fotoğraf albümü, durum güncelleme, yorum, konu, mesaj vb. şeyleri istediğiniz herkese paylaşabilirsiniz. Üniversite arkadaşlarınızı bulabilir, onları takip edebilir ve onlarla iletişim kurabilirsiniz. Duvarlarına yazarak yorum formatında sohbet edebilirsiniz. İSGForum ile ortamınızı kurabilir, kişilerle fikir - bilgi alışverişi yapabilir ve etkinlikler düzenleyebilirsiniz. İSGForum'un tüm hizmetleri kuruluşundan beri ücretsizdir ve ücretsiz olarak kalacaktır. Daha fazla bilgi için site turumuza katılmak ister misiniz? O zaman buraya tıklayınız :) Giriş yapmak ya da kayıt olmak için .

Periyodik muayene formu revirde mi yoksa özlük dosyasında mı kaydı tutulur?

Konusu 'İşe Giriş ve Periyodik Muayeneler' forumundadır ve Murat ÇAYCI tarafından 5 Şubat 2015 başlatılmıştır.

 1. Murat ÇAYCI İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  136662
  Uzmanlık Sınıfı:
  A Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  ismi lazım değil akademi
  mevcut çalışan personelin, periyodik muayene formları işyerinde revir varsa orada mı tutulmak zorundadır? yoksa personelin özlük dosyasında mı? bununla alakalı olarak herhangi bir mevzuatta bişey yazıyor mu? bilen varsa şimdiden teşekkürler...
 2. aktasi İSGforum Üyesi

  Sertifika Numarası:
  7247
  Uzmanlık Sınıfı:
  C Sınıfı Uzman
  Firma / Kurum:
  Alarko Taahhüt Grubu
  bununla alakalı bizde sıkıntı yaşadık. Doktor sağlık dosyası gizli bilgidir diye kimseye vermiyor. Aslında özlük dosyasında bulunmasıda gerekir. Saglık dosyasındaki bilgilerin kimseyle paylaşılmaması ile ilgili bir madde geçiyor sanırım mevzuatta.
  son karar sadece doktorda yani revirde tutmaya karar verdik.